Вимірювання радіального зазору підшипників

Вимірювання радіального зазору підшипників

Loading...

Цена договорная, для уточнения деталей закажите обратный звонок.

200

Loading...

У процесі експлуатації підшипників кочення та підшипників ковзання виникають різні моменти виходу з ладу та припинення їх працездатності. Причини можуть бути різні, починаючи від перегріву і закінчуючи неправильними умовами експлуатації. Однією з характерних причин втрати працездатності підшипників є заклинювання тіл обертання за зміни радіального чи осьового зазору.

Аналітична лабораторія Сенд Лаб, експерт та визнаний лідер українського ринку у сфері аналітичних випробувань та експертиз, розташована у м. Дніпро (Дніпропетровськ) та пропонує проведення різних за складністю випробувань у даній сфері, одним із яких є вимірювання радіального зазору підшипника. Для проведення цих випробувань, вам необхідно проконсультуватися з фахівцем нашої лабораторії щодо ціни та інших умов.

Вимірювання зазорів у підшипниках ковзання

Радіальним зазором у підшипнику є відстань, на яку можна відхилити зовнішнє кільце випробуваного підшипника щодо внутрішнього без застосування механічних впливів. Їх існує кілька видів:

  • Початковий;
  • Посадковий;
  • Робітник.

Радіальний проміжок має властивість збільшуватися внаслідок великих динамічних навантажень, підвищених температур при експлуатаційних процесах або при утворенні натягу при посадці його в робочу область підшипникового вузла.

Перед початком експлуатації та в її процесі дуже важливо здійснювати контроль за радіальним зазором, щоб уникнути його виходу з ладу. Лабораторія Сенд Лаб проводить експертизи щодо вимірювання зазорів у підшипниках ковзання та кочення. Існує безліч різних способів вимірювання радіального зазору підшипника як безконтактні, так і традиційні. До традиційних методів можна віднести вимірювання за допомогою щупа, за допомогою якого проводитися вимірювання свинцевого дроту. До безконтактних способів можна віднести вимірювання за допомогою спеціалізованих приладів. Вимірювання піддають:

  • Бічні радіальні зазори;
  • Вертикальні радіальні проміжки.

Проводиться вимірювання та класифікуються результати випробувань згідно з ГОСТ 24810-81.

Аналіз на вимір радіального зазору підшипника

Даний аналіз дозволяє виміряти радіальний зазор підшипників, що необхідно визначення експлуатаційних якостей підшипників. Проводиться на спеціальному устаткуванні, яке має діапазони внутрішнього посадкового діаметра підшипника, що діагностується, – від 35 до 150 мм, зовнішнього діаметра – 42-320 мм, а також ширину діагностованого підшипника – 7 – 106 мм.

Призначений для вимірювання радіального зазору підшипників відповідно до ГОСТ 520-2002 методом “А”.

Методика вимірювання: на сталеву основу пристрою, за допомогою змінного притиску і болта, кріпиться діагностований підшипник. Власне, радіальний зазор вимірюється за допомогою індикатора годинного типу з ціною розподілу 0,002 мм як різниця між максимальним і мінімальним його показниками, які він отримує, зрушуючи зовнішню обойму підшипника в напрямку осі індикатора в прямому і зворотному напрямку.

Вимірювання радіального зазору підшипника у Дніпрі та в Україні

Наша експертно-аналітична лабораторія Сенд Лаб https://www.sendlab.com.ua/ пропонує проведення випробувань та експертиз найвищого рівня складності та широкого спектру спрямованості, із застосуванням різноманітної методики. Кваліфікований персонал та найновіше європейське обладнання є гарантією якості та об’єктивності, повний контроль на всіх етапах випробувань. Ми пропонуємо співпрацю як юридичним, так і фізичним особам. Основними нашими замовниками є підприємства з: Кривий Ріг, Харків, Запоріжжя, Одеса, Київ, Львів та інших міст України.

Щоб провести аналіз, необхідно надати потрібну кількість зразків та сплатити послуги лабораторії Сенд Лаб у повному обсязі. Спосіб оплати може бути:

  • Перерахування;
  • Готівковий розрахунок;
  • Банківська картка.

Строки проведення випробувань варіюються від 1 до 3 робочих днів. На вимогу наших клієнтів, ми надаємо необхідну документацію проведених випробувань, лабораторні протоколи та ін.

Ознайомитись з результатами можна буде будь-яким зручним способом, використовуючи телефон, вайбер та електронну пошту.

Якщо ви маєте запитання, напишіть нам.

Ми зв'яжемося з вами протягом одного робочого дня.

Як ми працюємо

1. Ви оформляєте замовлення на сайті або за телефоном.

2. Ми зв'язуємося з Вами для уточнення всіх деталей та укладаємо Договір.

3. Доставка зразків до лабораторії (зразки можна будь-яким зручним для Вас способом).

4. Виконання послуг за договором.

5. Оформляється висновок про проведені дослідження.

6. Задоволений клієнт. 😉