Ультразвуковий контроль

Ультразвуковий контроль

Loading...

Цена договорная, для уточнения деталей закажите обратный звонок.

800

вказано базову вартість послуги, щоб дізнатися остаточну вартість, зв’яжіться з консультантом.

від 300 грн погонний м
від 800 грн м2

Loading...

Неруйнівний контроль – сучасна технологія визначення дефектів на устаткуванні, техніці, готових виробах або сировині з металу, скла, кераміки, металевих сплавів, композитах та пластиці. Ультразвуковий контроль – один із її варіантів, що використовується в багатьох галузях: будівництві, виробництві, промисловості, а також у тих галузях, де дуже важлива якість зварних швів. Подібний метод аналізу не вимагає демонтажу або виведення з експлуатації об’єкта, що випробуваний, тому підходить для моніторингу рейок, колісних пар, трубопроводів, труб, матеріалів прокату, важливих деталей з металу і сталі.

УЗК дозволяє визначити наявність дефектів зварювання – наприклад, непроварів, тріщин, порожнин, що утворилися, а також зробити розрахунок товщини стінки. За допомогою такого методу також виконується аналіз властивостей металу, його сплаву чи інших матеріалів.

Наша незалежна лабораторія Sendlab якісно та вчасно готова виконати ультразвуковий неруйнівний контроль зварних швів (зварних з’єднань), рейок, колісних пар, труб, деталей, металу та сталі в Україні.

Як виконується ультразвуковий контроль – проведення ультразвукової дефектоскопії

Експрес лабораторія Sendlab проводить УЗК зварних з’єднань, використовуючи сучасне та точне обладнання – дефектоскоп NOVOTEST УД 2301.

ультразвуковой контроль сварных швов

Ультразвуковий контроль якості або ультразвукова дефектоскопія ведеться строго за нормативно-технічною документацією виключно професійними фахівцями, які мають посвідчення на проведення досліджень.

  • Дефектоскопіст встановлює прямий п’єзоелектричний перетворювач на поверхню дослідження якої потрібно виконати.
  • Устаткування ідентифікує ехо-сигнал від бездефектних і дефектних зон. Їхня відмінність і дозволяє ідентифікувати глибину, розмір і форму тієї проблемної структури.
  • Крім прямого ПЕП, ультразвукова дефектоскопія УД 2301 передбачає використання похилого променя.
  • Принцип визначення несплошності, тріщин, пористості базується на ідентифікації та інтерпретації еко-сигналів, що походять від поверхні металу та інших матеріалів.
  • Діапазон глибин, що вимірюються дефектоскопом, – до 6000 мм (по сталі).
  • Після закінчення дослідження клієнт отримує руки протокол УЗК.

Чому варто вибрати та замовити проведення ультразвукового контролю в Sendlab

Ультразвукова дефектоскопія відноситься до тих способів аналізу, що ніяким чином не впливають на досліджувані зразки, і його проведення не вимагають механічного впливу на них, здатного пошкодити структуру і поверхню. Але це все переваги такого дослідження. До його переваг з повною впевненістю можна віднести:

  • Високу чутливість;
  • Низьку вартість ультразвукового контролю у лабораторії Sendlab;
  • Можливість вести контроль безпосередньо на робочому місці, не виводячи з експлуатації обладнання;
  • Безпека для працівників.

Лабораторія ультразвукового контролю Сенд Лаб надає послуги проведення ультразвукової дефектоскопії, і на вузькій, ціна у нас більш ніж доступна. У нас ви зможете купити та замовити послугу ультразвуковий контроль зварних як у Дніпрі, так і в інших регіонах України, наприклад, Київ, Харків, Кривий Ріг, Львів, Одеса, Запоріжжя.

Щоб зв’язатися з нами та дізнатися, яка на ультразвуковий контроль ціна, достатньо залишити заявку на сайті або зателефонувати.

Якщо ви маєте запитання, напишіть нам.

Ми зв'яжемося з вами протягом одного робочого дня.

Як ми працюємо

1. Ви оформляєте замовлення на сайті або за телефоном.

2. Ми зв'язуємося з Вами для уточнення всіх деталей та укладаємо Договір.

3. Доставка зразків до лабораторії (зразки можна будь-яким зручним для Вас способом).

4. Виконання послуг за договором.

5. Оформляється висновок про проведені дослідження.

6. Задоволений клієнт. 😉