Капілярний контроль (кольорова дефектоскопія)

Капілярний контроль (кольорова дефектоскопія)

Loading...

Цена договорная, для уточнения деталей закажите обратный звонок.

400

*зазначено базову вартість послуги, щоб дізнатися остаточну вартість, зв’яжіться з консультантом.

Loading...

Визначити наявність дефектів без демонтажу та виведення з експлуатації обладнання можна лише методами неруйнівного контролю. Один із найбільш чутливих його варіантів – кольорова дефектоскопія або капілярний контроль, що сьогодні особливо актуальна у будівництві, енергетиці, машино- та приладобудуванні, хімічній промисловості, медицині, штампуванні, ливарному виробництві, а також авіації та ракетній техніці.

Кольорова дефектоскопія дозволяє провести капілярний контроль тріщин у виробах із чорних та кольорових металів, чавуну, скла, кераміки, легованої сталі, пластмаси.

Незалежна лабораторія Sendlab якісно та вчасно готова виконати капілярний контроль зварних швів та основного металу зварних з’єднань, ємностей, судин та металоконструкцій різного призначення.

Основні переваги проведення капілярного контролю

Капілярний контроль відрізняється універсальністю застосування, адже головною перевагою методики є її мобільність. Його проведення можливе за будь-яких умов, і для цього не потрібно виводити обладнання з експлуатації, а контрольний зразок не руйнується. І це не всі переваги такого аналізу.

Капілярний контроль металу:

  • Цілком безпечний, як для самого фахівця, який проводить випробування, так і для тих, хто перебуває з ним в одному приміщенні;
  • Застосовується до широкого ряду матеріалів. Капілярна дефектоскопія дозволяє контролювати об’єкти будь-яких розмірів та форм, виготовлені з різних матеріалів: чорних та кольорових металів, сплавів.
  • Капілярний контроль широко потрібний при дефектоскопії зварних швів.

І найголовніше – використовуючи кольорову дефектоскопію, можна виявити не тільки самі дефекти, але й отримати повну інформацію про їх розмір, форму та орієнтацію. Такі дані дають можливість визначити причину виникнення тріщин, непровару зварних швів або інших проблем.

Як виконується капілярний контроль (кольорова дефектоскопія)

Порядок проведення капілярного контролю регулюється ГОСТ 18442 80 та передбачає кілька етапів:

  • Підготовка поверхні, в процесі якої видаляється іржа, забруднення, олія. Для цього використовуються різні види чищення: хімічна, парова, механічна.

капиллярный метод неразрушающего контроля

  • Заповнення випробуваних порожнин пенетрантом.

цветная дефектоскопия сварных швов

  • Видалення надлишків пенетранту після його повного проникнення в порожнини. В цьому випадку потрібно врахувати температуру основного металу та навколишнього середовища, адже холод подовжує процес. Для видалення використовується як механічне, так і хімічне чищення.

капиллярный контроль трещин

  • Нанесення проявника, що шляхом дифузії та абсорбції «витягує» барвник на поверхню.

проведение цветной дефектоскопии

  • Контроль. Капілярний метод неруйнівного контролю передбачає застосування набору засобів: пенетрантів, очищувачів, проявників.

Кольорова капілярна дефектоскопія – чому обирають Sendlab

Кольорова дефектоскопія зварних з’єднань та металу – одна з найоперативніших та найточніших в Україні. А все тому, що при співпраці з нами немає бюрократії, тобто не потрібно подавати заявку і чекати на відповідь довгий час. Капілярний метод неруйнівного контролю виконується нашими дефектоскопістами максимально швидко, а терміни узгоджуються із замовником.

Ми використовуємо  обладнання сучасне та точне, але при цьому на капілярний контроль ціна залишається вигідною та конкурентоспроможною. І найголовніше – кольорову дефектоскопію купити чи замовити можна з будь-якого регіону України, хоч ми й перебуваємо у Дніпропетровську. Скористатися нашими послугами здатні навіть ті, хто мешкає далеко від Дніпра, наприклад, у місті Харків, Кривий Ріг, Львів, Одеса, Запоріжжя, Київ та інші.

Якщо ви маєте запитання, напишіть нам.

Ми зв'яжемося з вами протягом одного робочого дня.

Як ми працюємо

1. Ви оформляєте замовлення на сайті або за телефоном.

2. Ми зв'язуємося з Вами для уточнення всіх деталей та укладаємо Договір.

3. Доставка зразків до лабораторії (зразки можна будь-яким зручним для Вас способом).

4. Виконання послуг за договором.

5. Оформляється висновок про проведені дослідження.

6. Задоволений клієнт. 😉