Визначення величини зерна

Визначення величини зерна

Loading...

Цена договорная, для уточнения деталей закажите обратный звонок.

1,300

Вирізка зразка від 300.00

Loading...

Незалежна аналітична експрес-лабораторія аналізу металів SendLab, один із провідних представників на українському ринку у сфері лабораторно-технічних та хімічних експертиз, пропонує проведення низки технічних випробувань багатоцільового характеру, а саме: визначення величини зерна у сплаві, яке проводиться на сучасному європейському обладнанні висококваліфікованими. в найкоротші терміни.

Важливим показником полікристалічних матеріалах, саме металах, відповідальним за характеристики міцності є структура, переважно величина зерна. Підприємства металургії, у процесі виробництва потребують здійснення контролю, коли величина зерна прямо пропорційно впливає на властивості виробленої сталі або металу, що виплавляється, зокрема на його опір руйнуванню.

Визначення величини аустенітного зерна металу, як і підрахунок перетину зерен у сплаві, проводиться нашою лабораторією SendLab у вуглецевій сталі, досліджуються також кольорові метали.

Розмір зерна це одна з найважливіших характеристик якості та властивостей сплавів і сталей як на стадії температурного зміцнення так і на етапі подальшої експлуатації в різних умовах. Вона визначена як середній діаметр, що оцінюється в номерах шкали – балах.

Методи виявлення та визначення величини зерна

Для того, щоб зробити це дослідження, регламентною літературою, передбачено кілька способів, за допомогою яких можна отримати необхідний результат.

Металографічними методами визначають:

  • величину дійсного зерна (після температурної деформації чи будь-якої обробки термічного характеру);
  • схильність зерна до зростання – визначенням величини зерна аустеніту після нагрівання при температурі та часі витримки, встановлених нормативно-технічною документацією на сталі та сплави ГОСТ 5639-82;
  • кінетику зростання зерен – визначенням величини зерна після нагрівання в інтервалі температур та часу витримки, встановлених нормативно-технічною документацією на сталі та сплави, ГОСТ 5639-82.

Місце відбору та кількість зразків для визначення величини зерна встановлюються нормативно-технічною документацією на сталі та сплави.

За відсутності вказівок відбір зразків для визначення дійсного зерна проводять довільно, для визначення схильності зерна до зростання і кінетики зростання. Відбір зразків проводять у місці дослідження для механічних випробувань.

За відсутності вказівок у нормативно-технічній документації випробування проводять однією зразку.

Як замовити дослідження для визначення розміру зерна металу в Україні

Наша незалежна аналітична експрес-лабораторія SendLab розташована у м. Дніпро (Дніпропетровськ). Ми працюємо по всій території України, а також з найбільшими промисловими центрами такими як:

  • Київ;
  • Харків;
  • Кривий Ріг;
  • Львів;
  • Одеса;
  • Запоріжжя.

Зразки для дослідження та визначення величини зерна можна переслати будь-якою зручною поштовою компанією, попередньо погодивши відправку з нашими фахівцями.

Видача результатів відбувається через 3-5 днів після повної передоплати послуг лабораторії SendLab https://www.sendlab.com.ua/, у будь-якій зручній формі за телефоном, вайбером, електронною поштою. За бажанням клієнтів оформляється протокол проведених досліджень встановленого зразка.

Передплата здійснюється також зручним для клієнта способом: за готівковим, безготівковим розрахунком, переказом на картку банку.

Якщо ви маєте запитання, напишіть нам.

Ми зв'яжемося з вами протягом одного робочого дня.

Як ми працюємо

1. Ви оформляєте замовлення на сайті або за телефоном.

2. Ми зв'язуємося з Вами для уточнення всіх деталей та укладаємо Договір.

3. Доставка зразків до лабораторії (зразки можна будь-яким зручним для Вас способом).

4. Виконання послуг за договором.

5. Оформляється висновок про проведені дослідження.

6. Задоволений клієнт. 😉