Визначення вмісту феритної фази

Визначення вмісту феритної фази

Loading...

Цена договорная, для уточнения деталей закажите обратный звонок.

1,300

Вирізка зразка від 300.00

Loading...

Аналітична лабораторія незалежних експертиз металів SendLab, один із провідних представників на українському ринку у сфері лабораторно-технічних та хімічних аналізів, пропонує проведення аналізу на визначення вмісту феритної фази, а також інші випробування, які проводяться на сучасному європейському обладнанні висококваліфікованими фахівцями у найкоротші терміни.

При нагріванні та подальшому охолодженні сталей та чавунів, особливо після зварювальних робіт, проходять фазу кристалізації. Феритна фаза визначає відсоткове співвідношення фериту в досліджуваному матеріалі. Припустимо, в аустенітній сталі вміст фериту варіюється від трьох до десяти. Така концентрація дає можливість запобігти утворенню тріщин та запобігти настанню крихкості металу при великих перегрівах у зварному шві.

Визначення феритної фази у зварному шві – особливості

Відомий факт, що наявність феритної фази змінює природні та властивості експлуатації сталі та сталевих виробів. Коли феритна фаза відсутня або її зміст незначно, з’являється тенденція до утворення тріщин у зварному шві.

Коли ж показники феритної фази вищі, спостерігається прагнення до зниження пластичності, а також ударної в’язкості після витримки при високих температурах. Також це призводить до зниження корозійної опору у певних агресивних середовищах.

Контролює феритну фазу в металах і зварних з’єднаннях.

Лабораторія SendLab проводить випробування для визначення феритної фази металографічним методом:

 • у виливках металу;
 • у трубах;
 • у металі шва;
 • у листовому прокаті;
 • у наплавленому металі
 • у сталях та сплавах.

Наявність феритної фази може послаблювати робочі характеристики сталі у спектрі кріогенних температур, проте сприятливо впливати на них в умовах корозійної напруги.

Наша лабораторія SendLab надає послуги з визначення вмісту феритної фази від 0 до 25% у прокаті, виготовленому з нержавіючої хромонікелевої сталі аустенітного та перлітного класів, як на власній території, так і на території замовника. У роботі наші фахівці використовують багатофункціональний вихрострумовий прилад (прилад для визначення феритної фази).

Регламентуються такі дослідження згідно з ГОСТ 11878-66.

Як замовити визначення вмісту феритної фази в Україні

Аналітична лабораторія незалежних експрес тестів та експертиз SendLab розташована у м. Дніпро (Дніпропетровськ). Наша сфера діяльності охоплює всю територію України, та безпосередньо найбільшими центрами промисловості такі як:

 • Київ;
 • Харків;
 • Кривий Ріг;
 • Львів;
 • Одеса;
 • Запоріжжя.

Зразки для визначення феритної фази можна доставити нам будь-якою зручною службою експедиції, попередньо погодивши відправку з нашими фахівцями.

Видача результатів відбувається через 3-5 днів після повної передоплати послуг лабораторії SendLab у будь-якій зручній формі:

 • по телефону,
 • вайберу,
 • електронній пошті.

У разі потреби на прохання клієнтів оформляється протокол проведених досліджень встановленого зразка.

Передплата здійснюється також найбільш підходящим для клієнта способом: за готівковим, безготівковим розрахунком, перерахуванням на банківську картку.

Звертаючись до лабораторії SendLab https://www.sendlab.com.ua/, ви завжди можете розраховувати на об’єктивний і точний результат за експертизами та аналізами, що цікавлять.

Якщо ви маєте запитання, напишіть нам.

Ми зв'яжемося з вами протягом одного робочого дня.

Як ми працюємо

1. Ви оформляєте замовлення на сайті або за телефоном.

2. Ми зв'язуємося з Вами для уточнення всіх деталей та укладаємо Договір.

3. Доставка зразків до лабораторії (зразки можна будь-яким зручним для Вас способом).

4. Виконання послуг за договором.

5. Оформляється висновок про проведені дослідження.

6. Задоволений клієнт. 😉