Прожарюваність сталі

Прожарюваність сталі

Loading...

Цена договорная, для уточнения деталей закажите обратный звонок.

1,300

Вирізка зразка від 300.00

Loading...

Незалежна аналітична експрес-лабораторія аналізу металів SendLab, один із провідних представників на українському ринку у сфері лабораторно-технічних та хімічних експертиз металів та сплавів, пропонує проведення випробувань для визначення прожарювання сталі. Усі випробування проводяться на сучасному європейському обладнанні висококваліфікованими спеціалістами у найкоротший термін.

Визначення прожарювання стали методом торцевого гарту один з видів випробувань, що проводиться нашою лабораторією SendLab. Він встановлює оцінку прожарюваності сталей вуглецевих і легованих конструкційних, інструментальних і підшипникових (за винятком сталей, що гартуються на повітрі, і сталей з дуже низькою гартуванням) методом торцевого гарту (по Джоміні).

Як проводяться випробування для визначення глибини прожарювання сталі

Прожарюваністю називають здатність стали отримувати загартований шар з мартенситною або тросо-мартенситною структурою і високою твердістю, що тягнеться на ту чи іншу глибину.

Випробування прожарювання стали методом торцевого гарту полягає в тому, що один торець циліндричного зразка, нагрітого до температури гарту, охолоджують водою в спеціальній установці. Після загартування вимірюють твердість по довжині зразка від охолодженого водою торця до незагартованої голівки та за отриманими даними будують діаграму твердості.

Леговані сталі, через більш високу стійкість переохолодженого аустеніту і відповідно меншу критичну швидкість охолодження, прожарюються на значно більшу глибину, ніж вуглецеві. Сильно підвищують прожарювання різні легуючі елементи, такі як:

 • марганець,
 • хром,
 • молібден,
 • малі присадки бору.

Прожарювання стали особливо зростає при одночасному введенні в сталь декількох легуючих елементів.

Правильності проведення випробувань прожарювання та їх практична оцінка залежить від певних вимог, які пред’являються до зразків. Так, поверхня зразка повинна бути плоскою і гладкою, без перегріву та наклепу.

Як замовити оцінку прожарювання стали в Україні.

Наша незалежна аналітична експрес-лабораторія SendLab https://www.sendlab.com.ua/ розташована у м. Дніпро (Дніпропетровськ). Ми працюємо по всій території України, і обов’язково з найбільшими центрами промисловості, такими як:

 • Київ;
 • Харків;
 • Кривий Ріг;
 • Львів;
 • Одеса;
 • Запоріжжя.

Зразки для дослідження та проведення випробувань з оцінки прожарювання можна доставити нам будь-якою зручною службою експедиції, попередньо погодивши відправку з нашими фахівцями.

Видача результатів прожарювання відбувається через 3-5 днів після повної передоплати послуг лабораторії SendLab, в будь-якій зручній формі:

 • по телефону,
 • вайберу,
 • електронній пошті.

За бажанням клієнтів оформляється протокол проведених досліджень встановленого зразка.

Передплата здійснюється також зручним для клієнта способом: за готівковим, безготівковим розрахунком, переказом на картку банку.

Звертаючись до лабораторії SendLab, ви завжди можете розраховувати на об’єктивний та точний результат за заданими експертизами.

Якщо ви маєте запитання, напишіть нам.

Ми зв'яжемося з вами протягом одного робочого дня.

Як ми працюємо

1. Ви оформляєте замовлення на сайті або за телефоном.

2. Ми зв'язуємося з Вами для уточнення всіх деталей та укладаємо Договір.

3. Доставка зразків до лабораторії (зразки можна будь-яким зручним для Вас способом).

4. Виконання послуг за договором.

5. Оформляється висновок про проведені дослідження.

6. Задоволений клієнт. 😉