Смугастість структури металу

Смугастість структури металу

Loading...

Цена договорная, для уточнения деталей закажите обратный звонок.

1,300

Вирізка зразка від 300.00

Loading...

Компанія СендЛаб є одним із найбільших центрів проведення різних незалежних експертиз та випробувань з металами та сплавами, що надає послуги по всій території України та знаходиться у м. Дніпро (Дніпропетровськ). У нашій лабораторії проводяться різні дослідження, однією з яких є визначення смугастості структури металу.

Визначення смугастості – методологія

Смужка – це один з дефектів мікроструктури металу, який може утворюватися в різних видах металів і сталях. Смугастість виникає в:

  • однофазних;
  • двофазних;
  • багатофазних матеріалах;

А також у феритній, перлітній, карбідній сталях та їх симбіозах.

Причиною виникнення смугастості можуть бути:

  • неоднорідний хімічний склад,
  • різна швидкість кристалізації металу,
  • холодна чи гаряча деформація у різних частинах досліджуваного матеріалу.

Контроль мікроструктури металу щодо оцінки полосчатости дуже важливий, оскільки вона сильно впливає міцність і твердість легованих і вуглецевих сталей.

Для проведення дослідження зразка зрізається шліф і протравлюється для збільшення контрастності дефекту та виявлення мікроструктури.

Вивчаються підготовлені зразки за допомогою металографічного мікроскопа з вибраним збільшенням від 50 до 200х. Після вивчення у протоколі лабораторного дослідження описується ступінь і характер полосчатости. Контроль та оцінку полосчастості ми проводимо відповідно до ГОСТ Р 54570-11, для листів та стрічки ГОСТ 5640 – 68, для швидкорізальних сталей ГОСТ 19265-73.

Контроль та оцінка смугастості – де і як можна провести аналіз в Україні

Незалежна лабораторія Сенд Лаб https://www.sendlab.com.ua/ розташована в м. Дніпро (Дніпропетровськ) і вже кілька років успішно проводить дослідницьку діяльність: випробування та аналізи різних груп матеріалів дуже широкого спектру.

Замовити визначення смугастості мікроструктури метелу можуть як юридичні, так і фізичні особи з усієї території України. Ми надсилаємо результати аналізів, протоколи лабораторних випробувань (на вимогу замовника) будь-якою експедиційною компанією, вказаною вами не тільки в такі міста як: Львів, Київ, Одеса, Харків, Запоріжжя, Кривий Ріг, а й у будь-який населений пункт нашої країни.

Оплата може здійснюватися будь-яким зручним способом:

  • Перерахуванням на р/р;
  • Готівковим розрахунком;
  • Банківська картка.

Після проведення оплати, у найкоротший термін ми повідомимо вам результати дослідження. Для аналізу щодо визначення структури і ступеня полосчатости знадобиться від 3 до 5 днів.

Довіряючи проведення аналізів та випробувань фахівцям незалежної лабораторії SendLab, ви отримуєте завжди якісний та об’єктивний результат, а також достовірну інформацію.

Якщо ви маєте запитання, напишіть нам.

Ми зв'яжемося з вами протягом одного робочого дня.

Як ми працюємо

1. Ви оформляєте замовлення на сайті або за телефоном.

2. Ми зв'язуємося з Вами для уточнення всіх деталей та укладаємо Договір.

3. Доставка зразків до лабораторії (зразки можна будь-яким зручним для Вас способом).

4. Виконання послуг за договором.

5. Оформляється висновок про проведені дослідження.

6. Задоволений клієнт. 😉