Мікроструктурний аналіз

Мікроструктурний аналіз

Loading...

Цена договорная, для уточнения деталей закажите обратный звонок.

1,300

Вирізка зразка від 300 грн

Loading...

Аналітична лабораторія незалежних експрес-тестів та експертиз SendLab, один із провідних представників на українському ринку у сфері лабораторно-технічних та хімічних аналізів, пропонує проведення низки технічних випробувань багатоцільового характеру. Ми здійснюємо мікроструктурний аналіз металів, а також інші випробування, які проводяться на сучасному європейському обладнанні висококваліфікованими фахівцями в найкоротші терміни.

Мікроструктурний аналіз металів і сплавів це глибоке вивчення випробуваних матеріалів за допомогою збільшення від 50 до 2000 разів, з використанням металографічного мікроскопа та спеціальних індикаторів, що наносяться на поверхню зразка для виявлення глибини дифузії.

Проведення мікроструктурного аналізу металів, один із видів металознавчих експертиз, проведених лабораторією SendLab, замовити яку можна зв’язавшись з нашими фахівцями та надавши необхідні для аналізу зразки.

Мікроструктурний аналіз металів: цілі та методи

Мікроструктура – це будова, яка спостерігається за допомогою мікроскопа при збільшенні більше 50 разів. Мікроструктурний аналіз металу проводять на спеціально підготовлених зразках, що називаються мікрошліфи. Після необхідної підготовки зразків при розгляді їх у мікроскоп, повинні бути видно неметалеві включення, дифузії графіту в чавуні та мікроструктури (у разі застосування травлення агресивними середовищами).

Досить часто подібним випробуванням піддаються сталі та чавуни у рівноважному стані.

Завдання проведення мікроструктурного аналізу металів

 • аналіз розміру та форми кристалічних зерен зразка;
 • оцінка ступеня забрудненості та аналіз розмірів та форм неметалевих включень – сульфідів, оксидів та ін;
 • аналіз вад мікроструктури таких як раковини, мікротріщини, пори;
 • оцінка та динаміка зміни мікроструктури сплавів після термообробки, а також термо-хімічних впливів.
 • встановлення хімічного складу різних елементів структури за їх характерною формою та кольором після застосування виборчих протруювачів.

Як замовити мікроструктурний аналіз металів та сплавів В Україні

Аналітична лабораторія незалежних експрес тестів та експертиз SendLab https://www.sendlab.com.ua/розташована у м. Дніпро (Дніпропетровськ). Наша сфера діяльності охоплює всю територію України, та безпосередньо найбільшими центрами промисловості такі як:

 • Київ;
 • Харків;
 • Кривий Ріг;
 • Львів;
 • Одеса;
 • Запоріжжя.

Зразки для дослідження та проведення випробувань для мікроструктурного аналізу металів та сплавів можна доставити нам будь-якою зручною службою експедиції, попередньо погодивши відправку з нашими фахівцями.

Видача результатів відбувається через 1-3 дні після повної передоплати послуг лабораторії SendLab у будь-якій зручній формі:

 • по телефону,
 • вайберу,
 • електронній пошті.

У разі потреби, на прохання клієнтів, оформляється протокол проведених досліджень встановленого зразка.

Передплата здійснюється також найбільш підходящим для клієнта способом: за готівковим, безготівковим розрахунком, перерахуванням на банківську картку.

Звертаючись до лабораторії SendLab, ви завжди можете розраховувати на об’єктивний і точний результат за експертизами та аналізами, що цікавлять.

Якщо ви маєте запитання, напишіть нам.

Ми зв'яжемося з вами протягом одного робочого дня.

Як ми працюємо

1. Ви оформляєте замовлення на сайті або за телефоном.

2. Ми зв'язуємося з Вами для уточнення всіх деталей та укладаємо Договір.

3. Доставка зразків до лабораторії (зразки можна будь-яким зручним для Вас способом).

4. Виконання послуг за договором.

5. Оформляється висновок про проведені дослідження.

6. Задоволений клієнт. 😉