Макроструктурний аналіз

Макроструктурний аналіз

Loading...

Цена договорная, для уточнения деталей закажите обратный звонок.

1,500

Вирізка зразка від 300 грн

Loading...

Аналітична лабораторія SendLab, один із провідних представників на українському ринку у сфері лабораторно-технічних та хімічних аналізів металів та сплавів, пропонує проведення низки технічних випробувань багатоцільового характеру. Ми проводимо макроструктурний аналіз металів, а також інші випробування, які проводяться на сучасному обладнанні висококваліфікованими фахівцями в найкоротші терміни.

Макроструктурний аналіз металів та сплавів полягає у визначенні структурних та хімічних особливостей макроструктури, а також дефектів матеріалу шляхом вивчення макроструктури, це огляд неозброєним оком макрошліфів. За допомогою даного аналізу можна визначити:

 • спосіб отримання заготівлі (ливарний або деформація тиском);
 • схильність до її термічного або хіміко-термічного впливу і визначити вид навантажень вироблених на виріб (статичних або циклічних);
 • наявність у зразках змін, що утворилися через порушення режиму термообробки.

Макроструктурний аналіз металів один із видів металознавчих експертиз, що проводяться лабораторією SendLab https://www.sendlab.com.ua/, замовити яку можна зв’язавшись з нашими фахівцями та надавши необхідні для аналізу зразки.

Макроструктурний аналіз сталей – метод проведення

Цей вид аналізу дає можливість відносно оперативно виявляти більшу частину вад, які зустрічаються в металах і сплавах після їх виробництва або холодної чи гарячої деформації, зварювання. При виявленні напрямку волокон після кування, при знаходженні глибини та характеру цементації та загартування, макроструктурний аналіз є незамінним методом дослідження. Полягає він у огляді за допомогою лупи видимої структури пошкоджень зразка, або із застосуванням реактивів глибокого чи поверхневого травлення. При нанесенні на зразок цих компонентів макроструктури та дефекти, цілісність структури зливка стають помітними при макроструктурному аналізі.

Як замовити в Україні Макроструктурний аналіз металів і сплавів

Аналітична лабораторія незалежних експрес тестів та експертиз SendLab розташована у м. Дніпро (Дніпропетровськ). Наша сфера діяльності охоплює всю територію України, та безпосередньо найбільшими центрами промисловості такі як:

 • Київ;
 • Харків;
 • Кривий Ріг;
 • Львів;
 • Одеса;
 • Запоріжжя.

Зразки для дослідження та проведення випробувань з макроструктурного аналізу металів та сплавів можна доставити нам будь-якою зручною службою експедиції, попередньо погодивши відправку з нашими фахівцями.

Видача результатів відбувається через 1-3 дні після повної передоплати послуг лабораторії SendLab у будь-якій зручній формі:

 • по телефону,
 • вайберу,
 • електронній пошті.

У разі потреби, на прохання клієнтів, оформляється протокол проведених досліджень встановленого зразка.

Передплата здійснюється також найбільш підходящим для клієнта способом: за готівковим, безготівковим розрахунком, перерахуванням на банківську картку.

Звертаючись до лабораторії SendLab, ви завжди можете розраховувати на об’єктивний та точний результат за заданими експертизами.

Якщо ви маєте запитання, напишіть нам.

Ми зв'яжемося з вами протягом одного робочого дня.

Як ми працюємо

1. Ви оформляєте замовлення на сайті або за телефоном.

2. Ми зв'язуємося з Вами для уточнення всіх деталей та укладаємо Договір.

3. Доставка зразків до лабораторії (зразки можна будь-яким зручним для Вас способом).

4. Виконання послуг за договором.

5. Оформляється висновок про проведені дослідження.

6. Задоволений клієнт. 😉