Глибина обезуглероженного шару

Глибина обезуглероженного шару

Loading...

Цена договорная, для уточнения деталей закажите обратный звонок.

1,300

Вирізка зразка від 300.00

Loading...

Одним із дефектів різних сталей у металургійному виробництві є їхнє знеуглерожування. Як правило, обезуглерожування відбувається в поверхневій зоні металу, що зменшує його міцність, твердість і відповідно опір зношування та деформації. Щоб визначити глибину шару обезуглерожування потрібно провести спеціальні дослідження.

Компанія СендЛаб є одним із найбільших центрів проведення різних незалежних досліджень та випробувань з металами, що надає послуги по всій території України та знаходиться у м. Дніпро (Дніпропетровськ). У нашій лабораторії проводяться різнопланові дослідження, одним з яких є визначення глибини знеуглеродженого шару.

Визначення глибини обезуглероженного шару – метод

Відповідно до ГОСТ 1763-68 існує кілька актуальних методів визначення глибини обезуглероженного шару. Наша лабораторія в роботі використовує металографічні методи (визначення глибини обезуглероженного шару за структурою металу за допомогою мікроскопа).

Сутність металографічного методу полягає у визначенні глибини шару структурою під мікроскопом на поперечних травлених шліфах. Зразки для дослідження вирізують холодним механічним способом, щоб не змінити структуру металу, поперек волокна.

Визначення глибини обезуглероженного шару – де замовити дослідження в Україні

Незалежна лабораторія Сенд Лаб розташована в м. Дніпро (Дніпропетровськ) і вже кілька років успішно проводить дослідницьку діяльність: випробування та аналізи різних груп матеріалів дуже широкого діапазону різними методами.

Замовити визначення глибини обезуглероженного шару у нас можуть як юридичні, так і фізичні особи з усієї території України. Ми надсилаємо результати аналізів, протоколи лабораторних аналізів (на вимогу замовника) будь-якою експедиційною компанією, вказаною вами, не тільки до таких міст як: Львів, Київ, Одеса, Харків, Запоріжжя, Кривий Ріг, а й у будь-який населений пункт нашої країни.

Оплата може здійснюватися будь-яким зручним для Вас способом:

  • По рахунку;
  • Готівковим розрахунком;
  • Банківська картка.

Після проведення оплати, в найкоротші терміни (3-5 днів) ми проведемо дослідження з визначення глибини знеуглеродженого шару, потім повідомимо вам результати будь-яким зручним способом: телефоном, вайбером, електронною поштою.

Довіряючи проведення аналізів та випробувань спеціалістам незалежної лабораторії SendLab https://www.sendlab.com.ua/, ви отримуєте завжди якісний та об’єктивний результат.

Якщо ви маєте запитання, напишіть нам.

Ми зв'яжемося з вами протягом одного робочого дня.

Як ми працюємо

1. Ви оформляєте замовлення на сайті або за телефоном.

2. Ми зв'язуємося з Вами для уточнення всіх деталей та укладаємо Договір.

3. Доставка зразків до лабораторії (зразки можна будь-яким зручним для Вас способом).

4. Виконання послуг за договором.

5. Оформляється висновок про проведені дослідження.

6. Задоволений клієнт. 😉