Визначення твердості за Віккерсом (HV)

Визначення твердості за Віккерсом (HV)

Loading...

Цена договорная, для уточнения деталей закажите обратный звонок.

300

Підготовка зразка 200 грн (Термін – 1 робочий день)

Loading...

Незалежна аналітична експрес-лабораторія аналізу металів SendLab є провідним представником на Українському ринку у сфері лабораторно-технічних та хімічних експертиз металів.

Ми пропонуємо проведення випробувань визначення твердості за Віккерсом, які проводитимуться висококваліфікованими фахівцями у найкоротші терміни.

Твердість сталі за Віккерсом – як проходить випробування

Вимірювання твердості з віккерсу – це один із видів металознавчих експертиз, який також проводиться нашою лабораторією.

Відомі кілька незалежних, але подібних методів випробувань та визначення твердості металу:

Метод Віккерса дозволяє визначати твердість і твердих і м’яких матеріалів, а також тонких деталей (0,3 мм) та поверхневих шарів (після цементації, азотування).

Для вимірювання твердості дуже тонких шарів або окремих фаз сплаву використовують метод вимірювання мікротвердості при навантаженні від 1 до 500 г. Твердість за Віккерсом визначається в одиницях HV.

Як індентор тут виступає правильна алмазна піраміда з чотирма гранями та кутовим співвідношенням 136 градусів. У випробуваний зразок вона вдавлюється з певним зусиллям встановлений час. Твердість по Віккерсу визначається розподілом навантаження Р на площу поверхні відбитка пірамідальної форми, що вийшов.

Визначення твердості Методом Віккерса більш точний, ніж метод Роквелла, тому що алмазна піраміда має великий кут при вершині і діагональ її відбитка в сім разів більша за глибину відбитка, отриманого при впровадженні конуса. У зв’язку з більшою точністю метод Віккерс є арбітражним.

Регламентується твердість за Віккерсом ГОСТ 2999-75. Цей стандарт встановлює метод вимірювання твердості за Віккерсом чорних та кольорових металів та сплавів при навантаженнях від 9,807 Н (1кгс) до 980,7 Н (100 кгс)

Про результати випробувань твердості за методом Віккерса складається відповідний лабораторний висновок (протокол) із зазначенням умов та результатів проведеного тесту. Протокол випробування дає оцінку відповідності та якості наданого матеріалу. Результати проведених досліджень можна отримати будь-яким зручним способом:

 • по телефону;
 • електронна пошта (e-mail);
 • вайбер (Viber).

Вимірювання твердості за Віккерсом – умови та терміни проведення випробування в лабораторії Сендлаб

Незалежна аналітична експрес-лабораторія аналізу металів SendLab розташована в місті Дніпро (Дніпропетровськ). Визначення твердості металу за Віккерсом є як для юридичних, так і для фізичних осіб, по всій території України, в тому числі:

 • Харків,
 • Кривий Ріг,
 • Львів,
 • Одеса,
 • Запоріжжя,
 • Київ.

Ви можете надіслати нам зразок для визначення твердості металу за Віккерсом будь-якою зручною службою доставки. Видача результатів здійснюється протягом 1-3 робочих днів з моменту надання зразка та повної передоплати. Оплата здійснюється будь-яким зручним для клієнта способом:

 • Безготівковою формою оплати;
 • Готівковою формою оплати;
 • Переказом на банківську картку.

Вартість наших послуг на ринку визначає адекватність та конкурентоспроможність, у чому постійно переконуються наші клієнти, та є безперечною перевагою нашої компанії.

Лабораторії аналізу металів SendLab завжди готові прийти на допомогу своїм клієнтам, і в рядових випадках і якщо стоїть завдання, що потребує нестандартного та комплексного підходу для її вирішення, також здійснюючи постійний контроль та перевірку лабораторного обладнання.

Якщо ви маєте запитання, напишіть нам.

Ми зв'яжемося з вами протягом одного робочого дня.

Як ми працюємо

1. Ви оформляєте замовлення на сайті або за телефоном.

2. Ми зв'язуємося з Вами для уточнення всіх деталей та укладаємо Договір.

3. Доставка зразків до лабораторії (зразки можна будь-яким зручним для Вас способом).

4. Виконання послуг за договором.

5. Оформляється висновок про проведені дослідження.

6. Задоволений клієнт. 😉