Определение твердости по Роквеллу (НR)

Определение твердости по Роквеллу (НR)

Loading...

Цена договорная, для уточнения деталей закажите обратный звонок.

200

Підготовка зразка 200 грн (Термін – 1 робочий день)

Loading...

Незалежна аналітична експрес-лабораторія аналізу металів SendLab є провідним представником на Українському ринку у сфері лабораторно-технічних та хімічних експертиз металів.

Ми пропонуємо проведення вимірювання твердості за Роквеллом, яке проводитиметься висококваліфікованими фахівцями в найкоротші терміни.

Визначення твердості металів за Роквеллом

Це один із видів металознавчих експертиз, який також проводитиметься нашою лабораторією. Один із найдієвіших і найшвидших методів вимірювання твердості стали за Роквеллом порівняно з аналогічними, через свою простоту і швидкість. Ґрунтується на принципі неруйнівної перевірки твердості металу (бетону).

Поєднує в собі застосування двох інденторів:

 • твердосплавні кульки різних діаметрів;
 • алмазні конуси із округленим кінцем.

Відповідно до ГОСТ 9013 59, існує одинадцять розроблених шкал для методу Роквелла, які і регламентують дані випробування: тип індентора, силу продавлювання, час натискання і отримані результати.

Виробляються такі тести за допомогою приладу для вимірювання твердості за методом Роквелл-твердоміра. Залежно від проведених випробувань у таблицях буде знайдено значення твердості, що має позначення НR.

Про результати випробувань твердості за методом Роквелла складається відповідний лабораторний висновок (протокол) із зазначенням умов та результатів проведеного тесту. Протокол випробування за Роквеллом дає оцінку відповідності та якості наданого матеріалу. Результати проведених досліджень можна отримати будь-яким зручним способом:

 • по телефону;
 • електронна пошта (e-mail);
 • вайбер (Viber).

Твердість стали за Роквеллом умови та терміни проведення випробувань у лабораторії СендЛаб

Видача результатів здійснюється протягом 1-3 робочих днів з моменту надання зразка та повної передоплати. Оплата здійснюється будь-яким зручним для клієнта способом:

Безготівковою формою оплати;
Готівковою формою оплати;
Переказом на банківську картку.

Визначення твердості металів за Роквеллом, де можна замовити в Україні

Незалежна аналітична експрес-лабораторія аналізу металів SendLab розташована в місті Дніпро (Дніпропетровськ). Визначення твердості металу за Роквеллом є як для юридичних, так і для фізичних осіб, по всій території України, в тому числі:

 • Харків,
 • Кривий Ріг,
 • Львів,
 • Одеса,
 • Запоріжжя,
 • Київ.

Ви можете надіслати нам зразок для визначення твердості металу за Роквеллом будь-якою зручною службою доставки. Видача результатів здійснюється протягом 1-3 робочих днів з моменту надання зразка та повної передоплати. Оплата здійснюється будь-яким зручним для клієнта способом:

 • Безготівковою формою оплати;
 • Готівковою формою оплати;
 • Переказом на банківську картку.

Вартість наших послуг на ринку визначає адекватність та конкурентоспроможність, у чому постійно переконуються наші клієнти, та є безперечною перевагою нашої компанії.

Лабораторії аналізу металів SendLab завжди готові прийти на допомогу своїм клієнтам, і в рядових випадках і якщо стоїть завдання, що потребує нестандартного та комплексного підходу для її вирішення, також здійснюючи постійний контроль та перевірку лабораторного обладнання.

Якщо ви маєте запитання, напишіть нам.

Ми зв'яжемося з вами протягом одного робочого дня.

Як ми працюємо

1. Ви оформляєте замовлення на сайті або за телефоном.

2. Ми зв'язуємося з Вами для уточнення всіх деталей та укладаємо Договір.

3. Доставка зразків до лабораторії (зразки можна будь-яким зручним для Вас способом).

4. Виконання послуг за договором.

5. Оформляється висновок про проведені дослідження.

6. Задоволений клієнт. 😉