Розрив на косій шайбі

Розрив на косій шайбі

Loading...

Цена договорная, для уточнения деталей закажите обратный звонок.

800

*зазначено базову вартість послуги, щоб дізнатися остаточну вартість, зв’яжіться з консультантом.

Вирізка зразка – 200 грн.

Підготовка зразка, зняття гарту – 400 грн. (Термін – 1 робочий день)

Loading...

Незалежна аналітична експрес-лабораторія аналізу металів SendLab є провідним представником на Українському ринку у сфері лабораторно-технічних та хімічних експертиз металів.

Ми пропонуємо проведення випробування на розрив на косій шайбі, яке проводитиметься висококваліфікованими фахівцями в найкоротші терміни.

Ось деякі з послуг, що надаються нашою лабораторіями:

 • випробування на розтяг на косій шайбі;
 • випробування гвинтів і болтів на розрив на косій шайбі.

Цей аналіз призначений визначення «механіки» кріпильних деталей оснащених різьбленням. Ця характеристика по суті своєю визначає міцність виробу (болт, гвинт) у місці переходу (спряження) різьбового стрижня та головки. Саме місце сполучення стрижня та головки вважається найбільш небезпечним з точки зору забезпечення надійності.

Випробування болтів та гвинтів на розрив на косій шайбі – як проводитися

При випробуванні міцності на розрив на косій шайбі, до прикладу застосовується зусилля на розрив – до повної деформації випробуваного зразка. Якщо він настає на його стрижні або різьбленні, він приймається як прийнятний для норм ГОСТ 1759.4-87 (ISO 898/1-78).

Якщо розрив трапляється у місці, де стрижень кріпитися до головки болта, зразок вважається таким, що не відповідає стандартам. Відповідно до вимог нормативних документів руйнування виробу під головкою неприпустимо за будь-яких умов.

Дослідження проводяться з використанням розривної машини. Зусилля розриву визначається виключно для будь-якого зразка (болта) виходячи з індивідуальних властивостей і характеристик, зазначених у документації до нього. Випробування на розрив на косій шайбі не поширюється на гвинти із потайною головкою.

Про результати випробування на розрив на косій шайбі складається відповідний лабораторний висновок (протокол) із зазначенням умов та результатів проведеного тесту. Протокол випробування дає оцінку відповідності та якості наданого матеріалу. Результати проведених досліджень можна отримати будь-яким зручним способом:

 • по телефону;
 • електронна пошта (e-mail);
 • вайбер (Viber).

Як замовити проведення випробування в Україні.

Незалежна аналітична експрес-лабораторія аналізу металів SendLab розташована в місті Дніпро (Дніпропетровськ). Випробування на розтяг на косій шайбі доступне як для юридичних, так і для фізичних осіб по всій території України, в тому числі:

 • Харків,
 • Кривий Ріг,
 • Львів,
 • Одеса,
 • Запоріжжя,
 • Київ.

Ви можете надіслати нам зразок для дослідження будь-якої зручної служби доставки. Видача результатів здійснюється протягом 1-3 робочих днів з моменту надання зразка та повної передоплати. Оплата здійснюється будь-яким зручним для клієнта способом:

 • Безготівковою формою оплати;
 • Готівковою формою оплати;
 • Переказом на банківську картку.

Вартість наших послуг на ринку визначає адекватність та конкурентоспроможність, у чому постійно переконуються наші клієнти. Результати проведених досліджень можна отримати у будь-який зручний спосіб: електронна пошта, вайбер. Також, на запит, ми можемо оформити офіційний протокол проведених досліджень.

Лабораторії аналізу металів SendLab завжди готові прийти на допомогу своїм клієнтам, і в рядових випадках і якщо стоїть завдання, що потребує нестандартного підходу для її вирішення.

Якщо ви маєте запитання, напишіть нам.

Ми зв'яжемося з вами протягом одного робочого дня.

Як ми працюємо

1. Ви оформляєте замовлення на сайті або за телефоном.

2. Ми зв'язуємося з Вами для уточнення всіх деталей та укладаємо Договір.

3. Доставка зразків до лабораторії (зразки можна будь-яким зручним для Вас способом).

4. Виконання послуг за договором.

5. Оформляється висновок про проведені дослідження.

6. Задоволений клієнт. 😉