Межа плинності

Межа плинності

Loading...

Цена договорная, для уточнения деталей закажите обратный звонок.

800

*зазначено базову вартість послуги, щоб дізнатися остаточну вартість, зв’яжіться з консультантом.

Вирізка зразка – від 400 грн (Термін – 1 робочий день)
Підготовка зразка 400 грн (Термін – 1 робочий день)

Loading...
Випробування на розтягування патрубків, сегментів від труб, циліндричних та плоских зразків за кімнатної температури за ГОСТ 10006-80 1000 грн Порізка зразка для проведення досліджень від 400 грн.; Підготовка зразка – 400 грн
Випробування на розтягування циліндричних зразків та сегментів від труб при підвищених температурах за ГОСТ 9651-84, ГОСТ 19040-81 (до +800°C) 1100 грн Порізка зразка для проведення досліджень від 400 грн.; Підготовка зразка – 400 грн
Випробування на розтягування циліндричних зразків і сегментів від труб при підвищених температурах за ГОСТ 9651-84, ГОСТ 19040-81 (понад +800°C) 1200 грн Порізка зразка для проведення досліджень від 400 грн.; Підготовка зразка – 400 грн

Незалежна аналітична експрес-лабораторія аналізу металів SendLab є провідним представником на Українському ринку у сфері лабораторно-технічних та хімічних експертиз металів.

Ми пропонуємо проведення випробувань на визначення межі плинності металу, які проводитимуться висококваліфікованими фахівцями у найкоротші терміни.

Визначення межі плинності матеріалу у лабораторії СендЛаб

У опорі матеріалів дана характеристика означає напругу, у якому пластична деформація продовжує розвиватися без збільшення навантаження. Це визначення актуальне насамперед для металу.

Сам процес вимірювання межі плинності металу в лабораторних умовах полягає в наступному:

 • випробуваний матеріал (виріб) доводиться до необхідних за стандартом обладнання зразків (згідно з ГОСТ 1497-84);
 • поміщається у захоплення розривної машини;
 • після чого відбувається розтяг, причому навантаження при цьому поступово збільшують;
 • зміни розмірів зразка за певного навантаження фіксують, цей графік називається діаграма умовного розтягування.

Ми проводимо випробування на універсальних гідравлічних машинах Р-100, ГМС-50, РМ-200.

Межа плинності металу фіксується в момент коли зразок деформується без збільшення навантаження. Межа плинності при розтягуванні настає тоді, коли відбувається перехід з області пружною область пластичної деформації матеріалу. Межі плинності сплавів можна визначити лише шляхом тестування стрижня зразка

Регламентуються випробування матеріалу на плинність ГОСТ 1497-84, де є основні нормативи. Про результати випробувань складається відповідний лабораторний висновок (протокол) із зазначенням умов та результатів проведеного тесту.

Протокол випробування дає оцінку відповідності та якості наданого матеріалу. Результати проведених досліджень можна отримати будь-яким зручним способом:

 • по телефону;
 • електронна пошта (e-mail);
 • вайбер (Viber).

Де визначити межу плинності зразка металу в Україні

Незалежна аналітична експрес-лабораторія аналізу металів SendLab https://www.sendlab.com.ua/ розташована в місті Дніпро (Дніпропетровськ). Визначення межі плинності металу доступне як для юридичних, так і для фізичних осіб по всій території України, в тому числі:

 • Харків,
 • Кривий Ріг,
 • Львів,
 • Одеса,
 • Запоріжжя,
 • Київ.

Ви можете надіслати нам зразок для дослідження будь-якої зручної служби доставки. Видача результатів здійснюється протягом 1-3 робочих днів з моменту надання зразка та повної передоплати. Оплата здійснюється будь-яким зручним для клієнта способом:

 • Безготівковою формою оплати;
 • Готівковою формою оплати;
 • Переказом на банківську картку.

Вартість наших послуг на ринку визначає адекватність та конкурентоспроможність, у чому постійно переконуються наші клієнти, та є безперечною перевагою нашої компанії.

Лабораторії аналізу металів SendLab завжди готові прийти на допомогу своїм клієнтам як у рядових випадках так і в тих, де стоїть завдання, що потребує нестандартного та комплексного підходу для її вирішення. Також здійснюється постійний контроль, повірка та калібрування лабораторного обладнання.

Якщо ви маєте запитання, напишіть нам.

Ми зв'яжемося з вами протягом одного робочого дня.

Як ми працюємо

1. Ви оформляєте замовлення на сайті або за телефоном.

2. Ми зв'язуємося з Вами для уточнення всіх деталей та укладаємо Договір.

3. Доставка зразків до лабораторії (зразки можна будь-яким зручним для Вас способом).

4. Виконання послуг за договором.

5. Оформляється висновок про проведені дослідження.

6. Задоволений клієнт. 😉