Випробування на розрив (межа міцності)

Випробування на розрив (межа міцності)

Loading...

Цена договорная, для уточнения деталей закажите обратный звонок.

800

*зазначено базову вартість послуги, щоб дізнатися остаточну вартість, зв’яжіться з консультантом.

Вирізка зразка – від 200 грн (Термін – 1 робочий день)
Підготовка зразка 400 грн (Термін – 1 робочий день)

Loading...
Випробування на розтягування патрубків, сегментів від труб, циліндричних та плоских зразків за кімнатної температури за ГОСТ 10006-80 1000 грн Порізка зразка для проведення досліджень від 400 грн.; Підготовка зразка – 400 грн
Випробування на розтягування циліндричних зразків та сегментів від труб при підвищених температурах за ГОСТ 9651-84, ГОСТ 19040-81 (до +800°C) 1100 грн Порізка зразка для проведення досліджень від 400 грн.; Підготовка зразка – 400 грн
Випробування на розтягування циліндричних зразків і сегментів від труб при підвищених температурах за ГОСТ 9651-84, ГОСТ 19040-81 (понад +800°C) 1200 грн Порізка зразка для проведення досліджень від 400 грн.; Підготовка зразка – 400 грн

Незалежна аналітична експрес-лабораторія аналізу металів SendLab є провідним представником на Українському ринку у сфері лабораторно-технічних та хімічних експертиз металів.

Ми пропонуємо проведення випробувань на розрив, які проводитимуться висококваліфікованими фахівцями у найкоротші терміни.

Ось деякі з випробувань, що надаються нашими лабораторіями:

 • визначення межі міцності;
 • випробування зразка на тимчасовий опір розриву;
 • випробування зварних з’єднань на розрив;
 • випробування арматури на розрив.

Визначення межі міцності (випробування на розрив) – як відбувається випробування

Це один із видів металознавчих експертиз, який також проводитиметься нашою лабораторією.

Межа міцності – це те саме, що й тимчасовий опір матеріалу. Але незважаючи на те, що правильніше використовувати термін тимчасове опір розриву, поняття межа міцності краще прижилося в технічній розмовній промові. У той же час у нормативній документації, стандартах застосовують термін “тимчасовий опір”.

Для проведення випробування на розрив застосовуються розривні машини, різних конфігурацій, хоча принцип дії та шуканий результат, як правило, той самий. Прилад для визначення межі міцності та проведення випробувань на розрив у нашій лабораторії – це універсальна розривна гідравлічна випробувальна машина WEW-100.

Зразки для випробувань можуть бути різними як наприклад-тросів, металевих швів, труби, арматури і т.д.

Методика полягає в наступному – зразок закріплюється між двома робочими площинами, які діють на нього розтягуванням з певним зусиллям за певну кількість часу, механічні зміни зразка фіксуються діаграмою. При розтягуванні можлива повна деформація, розрив.

Зусилля прикладене до зразка, час докладання зусилля та інші величини, метод виконання та умови необхідні для проведення випробування на розрив, для отримання об’єктивних та точних результатів регламентуються ГОСТ 1497-84 в якому перераховані множинні варіації даного тесту.

Про результати випробувань на розрив складається відповідний лабораторний висновок (протокол) із зазначенням умов та результатів проведеного тесту. Протокол випробування дає оцінку відповідності та якості наданого матеріалу. Результати проведених досліджень визначення межі міцності можна отримати будь-яким зручним способом:

 • по телефону;
 • електронна пошта (e-mail);
 • вайбер (Viber).

Випробування на розрив (визначення межі міцності) – умови та терміни у лабораторії СендЛаб

Видачі результатів випробувань на розрив матеріалу здійснюється протягом 1-3 робочих днів з моменту надання зразка та повної передоплати. Оплата здійснюється будь-яким зручним для клієнта способом:

 • Безготівковою формою оплати;
 • Готівковою формою оплати;
 • Переказом на банківську картку.

Незалежна аналітична експрес-лабораторія аналізу металів SendLab розташована в місті Дніпро (Дніпропетровськ). Ми працюємо з юридичними та фізичними особами по всій території України, у тому числі:

 • Харків,
 • Кривий Ріг,
 • Львів,
 • Одеса,
 • Запоріжжя,
 • Київ.

Бажаєте провести випробування на розрив в Україні? Надсилайте нам зразок матеріалу зручною службою доставки.

Вартість наших послуг визначення межі міцності, на ринку визначає адекватність та конкурентоспроможність, у чому постійно переконуються наші клієнти.

Лабораторії аналізу металів SendLab завжди готові прийти на допомогу своїм клієнтам, і в рядових випадках і якщо стоїть завдання, що потребує кваліфікованого та комплексного підходу для її вирішення.

Якщо ви маєте запитання, напишіть нам.

Ми зв'яжемося з вами протягом одного робочого дня.

Як ми працюємо

1. Ви оформляєте замовлення на сайті або за телефоном.

2. Ми зв'язуємося з Вами для уточнення всіх деталей та укладаємо Договір.

3. Доставка зразків до лабораторії (зразки можна будь-яким зручним для Вас способом).

4. Виконання послуг за договором.

5. Оформляється висновок про проведені дослідження.

6. Задоволений клієнт. 😉