Відносне подовження

Відносне подовження

Loading...

Цена договорная, для уточнения деталей закажите обратный звонок.

800

*зазначено базову вартість послуги, щоб дізнатися остаточну вартість, зв’яжіться з консультантом.

Вирізка зразка – від 400 грн (Термін – 1 робочий день)
Підготовка зразка 400 грн (Термін – 1 робочий день)

Loading...
Випробування на розтягування патрубків, сегментів від труб, циліндричних та плоских зразків за кімнатної температури за ГОСТ 10006-80 1000 грн Порізка зразка для проведення досліджень від 400 грн.; Підготовка зразка – 400 грн
Випробування на розтягування циліндричних зразків та сегментів від труб при підвищених температурах за ГОСТ 9651-84, ГОСТ 19040-81 (до +800°C) 1100 грн Порізка зразка для проведення досліджень від 400 грн.; Підготовка зразка – 400 грн
Випробування на розтягування циліндричних зразків і сегментів від труб при підвищених температурах за ГОСТ 9651-84, ГОСТ 19040-81 (понад +800°C) 1200 грн Порізка зразка для проведення досліджень від 400 грн.; Підготовка зразка – 400 грн

Незалежна аналітична експрес-лабораторія аналізу металів SendLab є провідним представником на Українському ринку у сфері лабораторно-технічних та хімічних експертиз металів.

Ми пропонуємо проведення випробувань на відносне подовження матеріалів під час розриву, які проводитимуться висококваліфікованими фахівцями у найкоротші терміни.

Відносне подовження металу при розриві є важливою характеристикою пластичності матеріалу.

Як визначається відносне подовження при розтягуванні металу

Дані дослідження, зокрема, їх результати необхідні визначення пластичних властивостей випробуваних матеріалів (сталів, сплавів, чавунів та інших.) і виробів із них (арматури, дроту, листового і профільного прокату).

Для визначення відносного подовження стали випробуваний зразок певної форми (згідно з ГОСТ 1497-84, або аналогічного зарубіжного стандарту) встановлюється в розривну машину і статично розтягується до їх повного руйнування. Вимоги до зразків: зразки, що використовуються для визначення відносного подовження, повинні мати гладку та плоску поверхню, без перегріву та наклепу. Ми проводимо випробування на визначення відносного подовження арматури, дроту та інших виробів на універсальних гідравлічних машинах Р-100, ГМС-50, РМ-200.

У процесі розтягування на випробуваній ділянці зразка утворюється так звана шийка (місце різкого зменшення площі поперечного перерізу). Далі в процесі випробування зразок руйнується. Відношення збільшення розрахункової довжини зразка до її початкової довжини називають відносним подовженням, який виражається у відсотковому співвідношенні. Після розриву складається діаграма розтягування.

Відносне подовження показує, яку частину від початкової довжини становить абсолютне подовження.

За допомогою випробувань визначається ступінь деформації, коли матеріал руйнується.

Регламентуються випробування матеріалу на подовження при розриві прописаний у ГОСТ 1497-84. За результатами складається відповідний лабораторний висновок (протокол) із зазначенням умов та результатів проведеного тесту. Протокол дає оцінку відповідності та якості наданого матеріалу. Результати проведених досліджень можна отримати будь-яким зручним способом:

 • по телефону;
 • електронна пошта (e-mail);
 • вайбер (Viber).

Як замовити визначення відносного подовження матеріалу під час розриву в Україні

Незалежна аналітична експрес-лабораторія аналізу металів SendLab розташована в місті Дніпро (Дніпропетровськ). Визначення відносного подовження при розтягуванні зразка матеріалу є як для юридичних, так і для фізичних осіб по всій території України, в тому числі:

 • Харків,
 • Кривий Ріг,
 • Львів,
 • Одеса,
 • Запоріжжя,
 • Київ.

Ви можете надіслати нам зразок для дослідження будь-якої зручної служби доставки. Видача результатів здійснюється протягом 1-3 робочих днів з моменту надання зразка та повної передоплати. Оплата здійснюється будь-яким зручним для клієнта способом:

 • Безготівковою формою оплати;
 • Готівковою формою оплати;
 • Переказом на банківську картку.

Вартість наших послуг на ринку визначає адекватність та конкурентоспроможність, у чому постійно переконуються наші клієнти, та є безперечною перевагою нашої компанії.

Лабораторії аналізу металів SendLab завжди готові прийти на допомогу своїм клієнтам як у рядових випадках так і в тих, де стоїть завдання, що потребує нестандартного та комплексного підходу для її вирішення. Також здійснюється постійний контроль, повірка та калібрування лабораторного обладнання.

Якщо ви маєте запитання, напишіть нам.

Ми зв'яжемося з вами протягом одного робочого дня.

Як ми працюємо

1. Ви оформляєте замовлення на сайті або за телефоном.

2. Ми зв'язуємося з Вами для уточнення всіх деталей та укладаємо Договір.

3. Доставка зразків до лабораторії (зразки можна будь-яким зручним для Вас способом).

4. Виконання послуг за договором.

5. Оформляється висновок про проведені дослідження.

6. Задоволений клієнт. 😉