Відносне звуження

Відносне звуження

Loading...

Цена договорная, для уточнения деталей закажите обратный звонок.

800

*зазначено базову вартість послуги, щоб дізнатися остаточну вартість, зв’яжіться з консультантом.

Вирізка зразка – від 400 грн (Термін – 1 робочий день)
Підготовка зразка 400 грн (Термін – 1 робочий день)

Loading...

Незалежна аналітична експрес-лабораторія аналізу металів SendLab є провідним представником на Українському ринку у сфері лабораторно-технічних та хімічних експертиз металів.

Ми пропонуємо проведення випробувань на відносне звуження матеріалу, яке проводитиметься висококваліфікованими фахівцями у найкоротші терміни.

Відносне звуження матеріалів дозволяє робити висновки про технологічність матеріалу. Технологічна пластичність важлива для таких технологічних операцій, як штампування, витяжка, волочіння, вигин і ін.

Визначення відносного звуження металу у лабораторії СендЛаб

Показник пластичності, один із найважливіших показників при проектуванні різних конструкцій, визначається двома параметрами:

 • відносним звуженням;
 • Відносним подовженням.

Відносне звуження визначає граничну пластичність матеріалу при одновісному розтягуванні.

Під час проведення випробувань металу на розтяг, тобто. розтягування зразка певного розміру із заданим або змінним зусиллям в заданому часі відбувається процес деформації зразка і згодом встановлюється величина відносного звуження металу, яка характеризується ступенем зменшення площі поперечного перерізу до початкової.

Позначається буквою ψ (псі) та виражається у відсотках. Проводяться подібні тести на випробувальних машинах із гідравлічним чи механічним зусиллям. Ми проводимо випробування на визначення відносного звуження зразка на розривній універсальній машині Р-100.

Відносне звуження точно характеризує пластичність і служить технологічною характеристикою при листовому штампуванні.

Регламентуються випробування матеріалу на плинність згідно з ГОСТ 1497-84, де є основні нормативи. Цей стандарт встановлює методи статичних випробувань на розтягування чорних та кольорових металів та виробів з них для визначення характеристик механічних властивостей, зокрема відносного звуження поперечного перерізу після розриву.

Про результати випробувань на відносне звуження металу (сталі) складається відповідний лабораторний висновок (протокол) із зазначенням умов та результатів проведеного тесту. Протокол випробування дає оцінку відповідності та якості наданого матеріалу.

Результати проведених досліджень можна отримати будь-яким зручним способом:

 • по телефону;
 • електронна пошта (e-mail);
 • вайбер (Viber).

Відносне звуження сталі: умови та терміни дослідження

Незалежна аналітична експрес-лабораторія аналізу металів SendLab розташована в місті Дніпро (Дніпропетровськ). Визначення відносного звуження зразка матеріалу доступне як для юридичних, так і для фізичних осіб по всій території України, в тому числі:

 • Харків,
 • Кривий Ріг,
 • Львів,
 • Одеса,
 • Запоріжжя,
 • Київ.

Ви можете надіслати нам зразок для проведення випробувань на відносне звуження металу будь-якою зручною службою доставки. Видача результатів здійснюється протягом 1-3 робочих днів з моменту надання зразка та повної передоплати. Оплата здійснюється будь-яким зручним для клієнта способом:

 • Безготівковою формою оплати;
 • Готівковою формою оплати;
 • Переказом на банківську картку.

Вартість наших послуг на ринку визначає адекватність та конкурентоспроможність, у чому постійно переконуються наші клієнти, та є безперечною перевагою нашої компанії.

Лабораторії аналізу металів SendLab завжди готові прийти на допомогу своїм клієнтам, і в рядових випадках і якщо стоїть завдання, що потребує нестандартного та комплексного підходу для її вирішення, також здійснюючи постійний контроль та перевірку лабораторного обладнання.

Як ми працюємо

1. Ви оформляєте замовлення на сайті або за телефоном.

2. Ми зв'язуємося з Вами для уточнення всіх деталей та укладаємо Договір.

3. Доставка зразків до лабораторії (зразки можна будь-яким зручним для Вас способом).

4. Виконання послуг за договором.

5. Оформляється висновок про проведені дослідження.

6. Задоволений клієнт. 😉