Випробування на сплющування

Випробування на сплющування

Loading...

Цена договорная, для уточнения деталей закажите обратный звонок.

600

*зазначено базову вартість послуги, щоб дізнатися остаточну вартість, зв’яжіться з консультантом.

Вирізка зразка – 200 грн.

Підготовка зразка, зняття гарту – 400 грн. (Термін – 1 робочий день)

Loading...

Незалежна аналітична експрес-лабораторія аналізу металів SendLab, провідний представник на Українському ринку у сфері лабораторно-технічних та хімічних експертиз металів.

Ми пропонуємо проведення механічних випробувань труб на сплющення, які проводитимуться на сучасному європейському обладнанні, висококваліфікованими фахівцями в найкоротші терміни.

Ось деякі з випробувань, що надаються нашою лабораторією:

 • випробування на статичний вигин;
 • випробування на сплющення металу;
 • випробування на сплющування труб та інші.

Випробування на сплющування труб – як відбувається процес

При випробуванні на міцність сталевої труби розрахунок на сплющування відбувається наступний процес: випробуваний зразок ( фрагмент труби, близько 20-50 мм довжиною), поміщається між площинами, що вдавлюють її, до позначеної технічним завданням відстані. Для технічної правильності та чистоти зразок матеріалу перед проведенням випробування на сплющування труб необхідно перпендикулярно надрізати на глибину не більше 0.8 діаметра.

Після закінчення сплющування візуально не повинні спостерігатися: ні деформації, ні розриви, ні інші фізичні ушкодження. Про результати проведеного випробування на сплющування труб складається відповідний лабораторний висновок (протокол) із зазначенням умов та результатів проведеного тесту. Протокол випробування дає оцінку відповідності та якості наданого матеріалу. Усі дослідження проводяться відповідно до ГОСТ 8695-75.

Випробування на сплющування труб – умови та терміни виконання

Лабораторія SendLab здійснює строго згідно з ГОСТ 8695-75.

Видачі результатів здійснюється протягом 1-3 робочих днів з моменту надання зразка та повної передоплати. Оплата здійснюється будь-яким зручним для клієнта способом:

 • Безготівковою формою оплати;
 • Готівковою формою оплати;
 • Переказом на банківську картку.

Як замовити проведення випробувань на сплющування в лабораторії СендЛаб

Незалежна аналітична експрес-лабораторія аналізу металів SendLab розташована в місті Дніпро (Дніпропетровськ). Ми працюємо з юридичними та фізичними особами по всій території України, у тому числі:

 • Харків,
 • Кривий Ріг,
 • Львів,
 • Одеса,
 • Запоріжжя,
 • Київ.

Ви можете надіслати нам зразок для проведення випробувань на сплющування будь-якою зручною службою доставки. Видачі результатів здійснюється протягом 1-3 робочих днів з моменту надання зразка та повної передоплати. Оплата здійснюється будь-яким зручним для клієнта способом:

 • Безготівковою формою оплати;
 • Готівковою формою оплати;
 • Переказом на банківську картку.

Вартість наших послуг на ринку визначає адекватність та конкурентоспроможність, у чому постійно переконуються наші клієнти. Результати проведених досліджень можна отримати у будь-який зручний спосіб: електронна пошта, вайбер. Також, на запит, ми можемо оформити офіційний протокол проведених досліджень.

Лабораторії аналізу металів SendLab завжди готові прийти на допомогу своїм клієнтам, і в рядових випадках і якщо стоїть завдання, що потребує нестандартного підходу для її вирішення.

Якщо ви маєте запитання, напишіть нам.

Ми зв'яжемося з вами протягом одного робочого дня.

Як ми працюємо

1. Ви оформляєте замовлення на сайті або за телефоном.

2. Ми зв'язуємося з Вами для уточнення всіх деталей та укладаємо Договір.

3. Доставка зразків до лабораторії (зразки можна будь-яким зручним для Вас способом).

4. Виконання послуг за договором.

5. Оформляється висновок про проведені дослідження.

6. Задоволений клієнт. 😉