Випробування на перегин

Випробування на перегин

Loading...

Цена договорная, для уточнения деталей закажите обратный звонок.

600

*зазначено базову вартість послуги, щоб дізнатися остаточну вартість, зв’яжіться з консультантом.

Вирізка зразка – 200 грн.

Підготовка зразка, зняття гарту – 400 грн. (Термін – 1 робочий день)

Loading...

Компанія СендЛаб є одним із найбільших центрів проведення різних незалежних експертиз та випробувань з металами, що надає свої послуги по всій території України та знаходиться у м. Дніпро (Дніпропетровськ). У нашій лабораторії проводяться різноманітні дослідження, однією з яких є випробування на перегин металу.

Це один із видів випробування, який проводиться з метою визначення здатності матеріалу витримувати багаторазові деформації до появи критичного (явного) дефекту, що є небезпечним для подальшої виробничої експлуатації матеріалу.

Як проводять випробування на перегин

Для проведення випробування на перегин необхідно підготувати відповідні зразки матеріалу, які будуть схильні до випробування, такі як:

  • Аркуш;
  • Стрічка;
  • Пруток;
  • Смуга;
  • Дріт.

Дослідження може проводитися у випробувальній машині або спеціальним приладом, залежно від форми прокату, який піддається механічному впливу. При цьому фіксуються технологічні зміни випробуваного зразка.

Полягає випробування на перегин у послідовному згинанні в різні боки від осі частини зафіксованого зразка на кут 90 градусів. Частота не повинна перевищувати одного вигину на секунду.

При проведенні дослідження вважається кількість загинів до появи деформаційних змін та зіставляється зі значеннями ГОСТ 1579-93 для випробуваного металу. Можливе проведення дослідження за різних температур, все залежить від форми та марки досліджуваного матеріалу.

За наслідками експерименту складається протокол лабораторних випробувань.

У найкоротший термін, 1-3 дні після повної оплати вартості послуги, результати випробувань на перегин будуть готові. Ми також можемо повідомити результати за телефоном, вайбером, електронною поштою.

Випробування на перегин дроту – де замовити в Україні

Незалежна лабораторія Сенд Лаб https://www.sendlab.com.ua/, розташована у м. Дніпро (Дніпропетровськ) і вже кілька років успішно проводить дослідницьку діяльність, а саме випробування та аналізи різних груп матеріалів дуже широкого діапазону, різними методами.

Замовити практично будь-яке дослідження, зокрема, випробування на перегин металу, у нас можуть як юридичні, так і фізичні особи з усієї території України. Ми надсилаємо результати аналізів, протоколи лабораторних аналізів (на вимогу замовника) будь-якою експедиційною компанією, вказаною вами не тільки в такі міста як: Львів, Київ, Одеса, Харків, Запоріжжя, Кривий Ріг, а й у будь-який населений пункт нашої країни.

Оплата може здійснюватися будь-яким зручним способом:

  • По рахунку
  • Готівковим розрахунком;
  • Банківська картка.

Довіряючи виконання аналізів металу фахівцям незалежної лабораторії SendLab, ви завжди отримуєте якісний і об’єктивний результат.

Якщо ви маєте запитання, напишіть нам.

Ми зв'яжемося з вами протягом одного робочого дня.

Як ми працюємо

1. Ви оформляєте замовлення на сайті або за телефоном.

2. Ми зв'язуємося з Вами для уточнення всіх деталей та укладаємо Договір.

3. Доставка зразків до лабораторії (зразки можна будь-яким зручним для Вас способом).

4. Виконання послуг за договором.

5. Оформляється висновок про проведені дослідження.

6. Задоволений клієнт. 😉