Визначення межі пружності

Визначення межі пружності

Loading...

Цена договорная, для уточнения деталей закажите обратный звонок.

800

*зазначено базову вартість послуги, щоб дізнатися остаточну вартість, зв’яжіться з консультантом.

Вирізка зразка – 200 грн.

Підготовка зразка, зняття гарту – 400 грн. (Термін – 1 робочий день)

Loading...

Аналітична лабораторія  SendLab, один із провідних представників на українському ринку у сфері лабораторно-технічних та хімічних аналізів металів та сплавів, пропонує проведення низки технічних випробувань багатоцільового характеру. Одним із аналізів, що проводяться нашою лабораторією, є визначення межі пружності сталі, а також інші випробування, які проводяться на сучасному обладнанні висококваліфікованими фахівцями в найкоротші терміни.

Визначення межі пружності – як це проходить випробування зразка

Найбільша напруга, до якої всі деформації у матеріалі пружні, називається межею пружності. Для обчислення межі пружності вводиться поняття умовної межі пружності.

Визначення умовної межі пружності називається напруга, у якому залишкова (пластична) деформація становить 0.01%. Складаючи діаграму розтягування для визначення межі пружності знаходження на ній точки А*, що відповідає умовній межі пружності, необхідно скористатися законом розвантаження та повторного навантаження.

Ми проводимо дослідження на розривній машині. У вигляді зразків застосовують відрізки металу круглого перерізу. При розтягуванні, на певній фазі напруги, що виявляється на матеріал, зразок стали схильний до деформірмації, але приймає вихідну форму при припиненні впливу на нього.

При визначенні умовної межі пружності з’ясовуються такі параметри:

Також ми проводимо випробування визначення межі пружності втоми стали. Відмінність цих досліджень у тому, що у останньому застосовуються циклічний метод навантаження. Синонімом даного дослідження називають межею витривалості, він визначається як максимальна напруга циклу при дії якого не відбувається втомного руйнування зразка металу, після впливу на нього безлічі навантажувальних циклів.

Визначення межі пружності, де це можна зробити в Україні.

Аналітична лабораторія незалежних експрес тестів та експертиз SendLab розташована у м. Дніпро (Дніпропетровськ). Наша сфера діяльності охоплює всю територію України, та безпосередньо найбільшими центрами промисловості такі як:

  • Київ;
  • Харків;
  • Кривий Ріг;
  • Львів;
  • Одеса;
  • Запоріжжя.

Зразки для дослідження межі пружності та проведення випробувань можна доставити нам будь-якою зручною службою експедиції, попередньо погодивши відправку з нашими фахівцями.

Видача результатів визначення межі пружності металів відбувається через 1-3 дні після повної передоплати послуг лабораторії SendLab, в будь-якій зручній формі:

  • по телефону,
  • вайберу,
  • електронній пошті.

У разі потреби, на прохання клієнтів, оформляється протокол проведених досліджень встановленого зразка.

Передоплата здійснюється також найбільш підходящим для Вас способом: за готівковим, безготівковим розрахунком, перерахуванням на банківську картку.

Звертаючись до лабораторії SendLab https://www.sendlab.com.ua/, ви завжди можете розраховувати на об’єктивний і точний результат за аналізами, що цікавлять.

 

Якщо ви маєте запитання, напишіть нам.

Ми зв'яжемося з вами протягом одного робочого дня.

Як ми працюємо

1. Ви оформляєте замовлення на сайті або за телефоном.

2. Ми зв'язуємося з Вами для уточнення всіх деталей та укладаємо Договір.

3. Доставка зразків до лабораторії (зразки можна будь-яким зручним для Вас способом).

4. Виконання послуг за договором.

5. Оформляється висновок про проведені дослідження.

6. Задоволений клієнт. 😉