Випробування на бортування труб

Випробування на бортування труб

Loading...

Цена договорная, для уточнения деталей закажите обратный звонок.

800

*зазначено базову вартість послуги, щоб дізнатися остаточну вартість, зв’яжіться з консультантом.

Вирізка зразка – 200 грн.

Підготовка зразка, зняття гарту – 400 грн. (Термін – 1 робочий день)

Loading...

Незалежна аналітична експрес-лабораторія аналізу металів SendLab є провідним представником на Українському ринку у сфері лабораторно-технічних та хімічних експертиз металів.

Ми пропонуємо проведення механічних випробувань труб, а саме випробування на бортування труб, які проводитимуться висококваліфікованими фахівцями в найкоротші терміни.

Випробування труби на бортування – як відбувається процес

При бортуванні труб відбувається відбортування кінця, відрізка труби до утворення фланця заданого діаметра або до отримання величини відбортування заданої довжини.

Для випробування на бортування труб необхідні зразки певної довжини при якій циліндрична ділянка, що залишилася після відбортовки, буде не менше 0,5 D. Можна проводити випробування безпосередньо на сталевій трубі. При виготовленні зразків має бути виключено вплив способу відбору властивості зразка. Площина різу має бути перпендикулярна осі труби. Кількість зразків встановлюється нормативно-технічною документацією продукції.

Перед випробуванням труби на бортування зразок може піддаватися роздачі конусною оправкою до утворення зовнішнього діаметра, що забезпечує отримання заданого або визначається діаметра борту з подальшим відгином краю зразка плоскою поверхнею. Регламентується дана процедура згідно з ГОСТ 8693-80.

Про результати проведеного випробування на бортування труб складається відповідний лабораторний висновок (протокол) із зазначенням умов та результатів проведеного тесту. Протокол випробування дає оцінку відповідності та якості наданого матеріалу. Результати проведених досліджень бортування труб можна отримати будь-яким зручним способом:

 • по телефону;
 • електронна пошта (e-mail);
 • вайбер (Viber).

Випробування на бортування труб – умови та терміни виконання робіт у лабораторії Сендлаб

Выдаче результатов испытаний бортовки труб осуществляется в течении 1-3 рабочих дней, с момента предоставления образца и полной предоплаты. Оплата осуществляется любым удобным для клиента способом:

 • Безналичной формой оплаты;
 • Наличной формой оплаты;
 • Переводом на банковскую карту.

Независимые аналитические экспресс-лаборатории анализа металлов SendLab расположена в городе Днепр (Днепропетровск). Мы работаем с юридическими и физическими лицами по всей территории Украины, в том числе:

 • Харьков,
 • Кривой Рог,
 • Львов,
 • Одесса,
 • Запорожье,
 • Киев.

Вы можете прислать нам образец для проведения испытания на бортование труб удобной службой доставки.

Стоимость наших услуг на рынке определяет адекватность и конкурентоспособность, в чем постоянно убеждаются наши клиенты. 

Лаборатории анализа металлов SendLab  https://www.sendlab.com.ua/ всегда готовы прийти на помощь своим клиентам, и в   рядовых случаях и если стоит задача требующая квалифицированного и комплексного подхода для ее решения.

Якщо ви маєте запитання, напишіть нам.

Ми зв'яжемося з вами протягом одного робочого дня.

Як ми працюємо

1. Ви оформляєте замовлення на сайті або за телефоном.

2. Ми зв'язуємося з Вами для уточнення всіх деталей та укладаємо Договір.

3. Доставка зразків до лабораторії (зразки можна будь-яким зручним для Вас способом).

4. Виконання послуг за договором.

5. Оформляється висновок про проведені дослідження.

6. Задоволений клієнт. 😉