Спектральний аналіз металів

Спектральний аналіз металів

Loading...

Цена договорная, для уточнения деталей закажите обратный звонок.

130

Підготовка зразка, зняття гарту – 200 грн. (Термін – 1 робочий день)

Loading...

Незалежна аналітична експрес-лабораторія SendLab проводить спектральний аналіз металу, сплавів різного складу, феросплавів, концентратів, шлаків, шламів, руд, а також дорогоцінних металів.

На сьогоднішній день спектральний аналіз металів та сплавів дозволяє досить швидко визначити хімічний склад основних та легуючих елементів, а також матеріалів, не руйнуючи його.

Як проводитись спектральний аналіз металів у лабораторії SendLab

Для визначення хімічного складу за допомогою спектрального аналізу, лабораторія СЕНДЛАБ використовує сучасне обладнання EXPERT 4L, який дозволяє досліджувати зразки різного розміру і типу (монолітні металеві вироби, зливки, прокат, деталі, вироби з дорогоцінних матеріалів, руди, мінерали, будматеріали, шлаки, шлами, стружка, порошок)

Рентген-флуоресцентний аналізатор EXPERT 4L є дуже точним обладнанням і має досить широкий діапазон вимірів: від магнію (Mg) до урану (U)

Об’єктом дослідження для спектрального аналізу можуть бути вироби з металів та їх сплавів, і навіть різні види промислових відходів. Розмір робочого простору обладнання – 30x20x320 mm.

Методика спектрального аналізу дозволяє визначити точний склад досліджуваного речовини. Принцип роботи полягає в тому, що при нетривалому впливі подразника (рентгенівського променя або високої температури) електрони атомів речовини, через перехід на більш високий енергетичний рівень, починають випромінювати світло. Оптика аналізатора розкладає промінь світла у спектр, показники якого зчитуються та передаються на комп’ютер. З урахуванням того, що кожен елемент має свій діапазон частот, цей метод дає високоточні показники складу об’єкта дослідження.

Завдяки широкому діапазону визначених речовин, він набув широкого поширення в металургії. Виробляючи в такий спосіб хімічний аналіз металу, можна точно визначити марку кольорових металів, і навіть відсотковий вміст легуючих речовин, у прецизійних сплавах. Це дозволяє контролювати якість матеріалу при виготовленні та закупівлі сировини.

Спектральний аналіз металу – вимоги до зразків.

Вимоги до стану зразків для аналізу монолітних металевих виробів:

 • поверхня зразка повинна бути очищена від забруднень (бруд, пил, іржа, фарба тощо)
 • товщина зразка має бути не менше 0,2 мм

Визначення марки сталі

Ми завжди готові визначити марку сталі, хімічного складу стали спектральним методом аналізу. Для визначення марки сталі, виготовленої з чавуну, чорних та деяких нержавіючих металів, Сендлаб проводить додатково анализ определения углерода методом сжигания.

Як замовити проведення спектрального аналізу металів в Україні

Незалежна експрес-лабораторія Send Lab надає послуги спектрального аналізу металів. Головна мета проведення:

 • підтвердження марки сталей,
 • підібрати аналог сталей та сплавів,
 • поновити документацію.

У нашій лабораторії визначити хімічний склад металу чи сплаву можна максимально швидко. При цьому достовірність результатів найвища, адже все обладнання у лабораторії відкалібровано.

Експрес-лабораторія металів Sendlab виконує спектральний аналіз для фізичних та юридичних осіб. Наша лабораторія Sendlab виконує спектральний аналіз металів та сплавів у Дніпрі, якщо Ви знаходитесь, наприклад, в іншому місті – Харків, Кривий Ріг, Одеса, Запоріжжя, Львів, Київ чи іншому регіоні України, зв’язавшись з нами за телефоном або заповнивши форму прямо на сайті , Ви можете надіслати нам ваш зразок.

Результати досліджень оформляються у вигляді протоколу або надсилаються електронним повідомленням Viber. Ми працюємо по 100% передоплаті і клієнт має можливість оплатити будь-яким зручним способом – готівкою або безготівковим розрахунком.

Проведення спектрального аналізу металів – нормативно-технічна документація

Проведення випробувань виконується згідно з нормативно-технічною документацією:

 • ГОСТ Р 55080-2012 Чугун. Метод рентгенофлуоресцентного аналізу
 • ГОСТ 30609-98 Латуні ливарні. Метод рентгенофлуоресцентного аналізу.
 • ГОСТ 30608-98 Бронзи олов’яні. Метод рентгенофлуоресцентного аналізу.
 • ГОСТ 28817-90 Сплави тверді спечені. Рентгенофлуоресцентний метод визначення металів.
 • ГОСТ 28033-89 Сталь. Метод рентгенофлуоресцентного аналізу.
 • ГОСТ 20068.4-88 Бронзи безолов’яні. Метод рентгеноспектрального флуоресцентного визначення алюмінію.
 • ГОСТ 25278.15-87 Сплави та лігатури рідкісних металів. Рентгенофлуоресцентний метод визначення цирконію, молібдену, вольфраму та танталу у сплавах на основі ніобію.
 • ASTM B890 – 07(2012) Стандартний метод визначення металевих компонентів сплавів вольфраму та твердих сплавів вольфраму за допомогою рентгенофлуоресцентної спектрометрії.
 • ASTM 1085-09   Стандартний метод аналізу низьколегованої сталі за допомогою рентгенофлуоресцентної спектрометрії.
 • ASTM 539-07   Стандартний метод проведення рентгенофлуоресцентного аналізу алюмованадієвих сплавів титану.
 • ASTM E572 – 02a(2006)e2   Стандартний метод аналізу нержавіючої та легованої сталі за допомогою рентгенофлуоресцентної спектрометрії.
 • ASTM E2465-06   Стандартний метод аналізу сплавів на нікелевій основі за допомогою рентгенофлуоресцентної спектрометрії.

протокол

600

Як ми працюємо

1. Ви оформляєте замовлення на сайті або за телефоном.

2. Ми зв'язуємося з Вами для уточнення всіх деталей та укладаємо Договір.

3. Доставка зразків до лабораторії (зразки можна будь-яким зручним для Вас способом).

4. Виконання послуг за договором.

5. Оформляється висновок про проведені дослідження.

6. Задоволений клієнт. 😉