Аналіз на вміст вуглецю

Аналіз на вміст вуглецю

Loading...

Цена договорная, для уточнения деталей закажите обратный звонок.

370

Підготовка зразка, зняття гарту – 200 грн. (Термін – 1 робочий день)

Loading...

Аналіз на вміст вуглецю в матеріалах, сталях, сплавах і чавунах є важливим і затребуваним випробуванням, що дозволяє максимально точно визначити або підтвердити заявлену марку.

Атестована незалежна експрес-лабораторія СЕНДЛАБ виконує аналіз на вміст вуглецю в металах, сплавах, чавунах. Визначення вуглецю в аналітичній лабораторії SendLab проводиться на каліброваному обладнанні експрес аналізаторі АН7529. Подібне обладнання дозволяє визначити концентрацію вуглецю в металах та сплавах у діапазоні від 0,03% до 9,999%. Саме такий метод визначення вмісту вуглецю є найбільш інформативним і вважається арбітражним і може використовуватися для визначення масової частки вуглецю в сталях, чавунах та інших матеріалах.

Усі дослідження проводиться згідно з нормативним документом ДСТУ 7550:2015.

Визначення вмісту вуглецю в металі – як замовити аналіз

Експрес лабораторія аналізу металів та сплавів Sendlab виконує дослідження на визначення вуглецю в сталі для фізичних та юридичних осіб. Наша лабораторія Sendlab виконує експрес аналіз на вміст вуглецю в Дніпрі, якщо Ви знаходитесь, наприклад, в іншому місті Харків, Кривий Ріг, Одеса, Запоріжжя, Львів або іншому місті України, то зв’язавшись з нами по телефону або заповнивши форму прямо на сайті, Ви може надіслати нам Ваш зразок для визначення вмісту вуглецю. Аналіз виконується протягом одного робочого дня після отримання зразка, а результати оформляються у вигляді протоколу або надсилаються електронним повідомленням або Viber. Ми працюємо за 100% передоплатою і клієнт має можливість сплатити будь-яким зручним способом – готівкою або безготівковим розрахунком.

Вимоги до зразків

Для проведення аналізу визначення кількості вуглецю в сталі, необхідно надати зразок який відповідає наступним вимогам:

  • монолітний зразок розміром 40х40 мм.
  • стружка або порошок вагою не менше ніж 5 г.

Методи визначення вмісту вуглецю – як проводитися аналіз

Вуглець у сплаві сильно впливає на такі фізичні та хімічні властивості сталі, як тугоплавкість, пластичність, зносостійкість, тому аналіз вуглецевих сталей є важливим процесом у металургії.

Для аналізу кількості вуглецю в металі стружку досліджуваного металу поміщають в аналізатор АН7529:

  • Матеріал піддається впливу потоку кисню, розігрітого до 1100 – 1400 ° С, температура залежить від марки сплаву, що досліджується.
  • Вуглекислий газ, що утворився в результаті спалювання, окислюється в розчині, після чого рН-метр перераховує отриману інформацію у відсотковий вміст речовини в сплаві.
  • Якщо температуру горіння потрібно знизити, до вихідного зразка додають плавні, найчастіше для цього використовуються різні метали.
  • Крім цього, додатковий аналіз вуглецю методом спалювання дозволяє дати точні дані щодо марки чорних металів за допомогою спектрального аналізу.
  • Концентрація вуглецю, що вимірюється, коливається в діапазоні від 0,03% до 9,999%, час проведення аналізу – від 1 до 3 хв.

Мережа лабораторій СендЛаб виробляє сертифіковане визначення вуглецю в сплавах. Для замовлення аналізу Вам необхідно надіслати нам зразок поштою та сплатити послугу через інтернет.

Якщо ви маєте запитання, напишіть нам.

Ми зв'яжемося з вами протягом одного робочого дня.

Як ми працюємо

1. Ви оформляєте замовлення на сайті або за телефоном.

2. Ми зв'язуємося з Вами для уточнення всіх деталей та укладаємо Договір.

3. Доставка зразків до лабораторії (зразки можна будь-яким зручним для Вас способом).

4. Виконання послуг за договором.

5. Оформляється висновок про проведені дослідження.

6. Задоволений клієнт. 😉