Випробування на стійкість до піттингової корозії

Випробування на стійкість до піттингової корозії

Loading...

Цена договорная, для уточнения деталей закажите обратный звонок.

3,500

*указана базовая стоимость услуги, чтобы узнать окончательную стоимость, свяжитесь с консультантом.

Loading...

При корозійних ураженнях різних металів та їх сплавів можна окремо виділити піттингову корозію. Піттингова корозія – це ураження верхніх шарів металів, що призводить до виникнення раковин і порожнин, так званих виразок (піттинг), також носить назву точкової корозії.

Аналітична лабораторія Сенд Лаб, експерт та визнаний лідер українського ринку у сфері аналітичних випробувань та експертиз, розташована у м. Дніпро (Дніпропетровськ) та пропонує проведення різних за складністю випробувань у даній сфері, однією з яких є випробування на стійкість до піттингової корозії. Для проведення подібних випробувань вам необхідно проконсультуватися з фахівцем нашої лабораторії щодо вартості та інших умов.

Визначення стійкості проти піттингової корозії

Наша аналітична лабораторія проводить випробування на предмет визначення піттингостійкості нержавіючих сталей, а також інших об’єктів, що зазнають корозійних поразок. Оскільки піттингова корозія є точковою поразкою, осередки поділяються на:

  • Мікропітинги;
  • Пітинги (0,1-1мм);
  • Виразка (понад 1 мм).

Розрізняють такі види піттингових поразок: відкритий, закритий, поверхневий.

Лабораторія Сенд Лаб пропонує провести випробування на визначення стійкості нержавіючої сталі проти піттингової корозії шляхом лабораторних аналізів. Випробування проводяться з урахуванням сучасного випробувального устаткування, призначеного задля забезпечення досліджень властивостей металевих конструкційних матеріалів.

Виникнення піттингів відбувається в місцях механічних пошкоджень верхніх шарів сталей у процесі їх експлуатації у кислих та лужних середовищах. Від інтенсивності середовища безпосередньо залежатиме площа поразки.

Визначати стійкість нержавіючих сталей проти піттингової корозії у Дніпрі

Наша експертно-аналітична лабораторія Сенд Лаб https://www.sendlab.com.ua/ пропонує проведення випробувань та експертиз найвищого рівня складності та широкого спектру спрямованості. Кваліфікований персонал та найновіше європейське обладнання є гарантією якості та об’єктивності, повний контроль на всіх етапах випробувань. Ми пропонуємо співпрацю як юридичним, так і фізичним особам. Основними нашими замовниками є підприємства з: Кривий Ріг, Харків, Запоріжжя, Одеса, Київ, Львів та інших міст України.

Для проведення експертизи необхідно надати потрібну кількість зразків та сплатити послуги лабораторії Сенд Лаб у повному обсязі. Спосіб оплати може бути:

  • Перерахування;
  • Готівковий розрахунок;
  • Банківська картка.

Строки проведення випробувань коливаються від 1 до 3 робочих днів. На вимогу наших клієнтів, ми надаємо необхідну документацію проведених випробувань, лабораторні протоколи та ін.

Ознайомитись з результатами можна буде будь-яким зручним способом, використовуючи телефон, вайбер та електронну пошту.

Якщо у вас залишилися питання, напишіть нам.

Ми зв'яжемося з вами протягом одного робочого дня.

Як ми працюємо

1. Ви оформляєте замовлення на сайті або за телефоном.

2. Ми зв'язуємося з Вами для уточнення всіх деталей та укладаємо Договір.

3. Доставка зразків до лабораторії (зразки можна будь-яким зручним для Вас способом).

4. Виконання послуг за договором.

5. Оформляється висновок про проведені дослідження.

6. Задоволений клієнт. 😉