Випробування на стійкість до міжкристалітної корозії

Випробування на стійкість до міжкристалітної корозії

Loading...

Цена договорная, для уточнения деталей закажите обратный звонок.

3,500

*зазначено базову вартість послуги, щоб дізнатися остаточну вартість, зв’яжіться з консультантом.

Loading...

Явище руйнування зерен металу (кристалів) процесом іржі внаслідок некоректної термообробки чи зварювання називається міжкристалічна корозія. Найбільш їй схильні сталі зі складними хімічними складами, леговані та нержавіючі сталі.

Аналітична лабораторія Сенд Лаб, експерт та визнаний лідер українського ринку у сфері аналітичних випробувань та експертиз, розташована у м. Дніпро (Дніпропетровськ) та пропонує проведення різних за складністю випробувань у даній сфері, однією з яких є випробування на стійкість до міжкристалітної корозії. Для проведення подібних випробувань вам необхідно проконсультуватися з фахівцем нашої лабораторії щодо вартості та інших умов.

Визначення стійкості сталей до міжкристалітної корозії, методи та цілі

Для визначення ступеня корозії у зерні матеріалу існує кілька методів, застосування яких залежить від хімічного складу випробуваного матеріалу.

  • Метод АМУ;
  • Метод ВУ;
  • Метод ДУ.

Суть кожного з них зводиться до того, що випробуваний зразок міститься у спеціальний розчин, що прискорює корозію, і проварюють там певний період. Місткість для проведення випробування повинна бути зроблена з хромонікелевого сплаву та обладнана зворотним холодильником. Після цього зразок загинається та досліджується під мікроскопом та лупою. З появою тріщин та розломів матеріал вважається не стійким до міжкристалічної корозії. Вимоги, що пред’являються до зразків, це стандартний для таких експертиз розмір і форма, регламент цих випробувань та інші вимоги вказані у ГОСТ 6032-58.

Випробування на стійкість сталей до міжкристалітної корозії у Дніпрі.

Наша експертно-аналітична лабораторія Сенд Лаб https://www.sendlab.com.ua/ пропонує проведення випробувань та експертиз найвищого рівня складності та широкого спектру спрямованості. Кваліфікований персонал та найновіше європейське обладнання є гарантією якості та об’єктивності, повний контроль на всіх етапах випробувань. Ми пропонуємо співпрацю як юридичним, так і фізичним особам. Основними нашими замовниками є підприємства з: Кривий Ріг, Харків, Запоріжжя, Одеса, Київ, Львів та інших міст України.

Для проведення експертизи необхідно надати потрібну кількість зразків та сплатити послуги лабораторії СендЛаб у повному обсязі. Спосіб оплати може бути:

  • Перерахування;
  • Готівковий розрахунок;
  • Банківська картка.

Строки проведення випробувань коливаються від 1 до 3 робочих днів. На вимогу наших клієнтів, ми надаємо необхідну документацію проведених випробувань, лабораторні протоколи та ін.

Ознайомитись з результатами можна буде будь-яким зручним способом, використовуючи телефон, вайбер та електронну пошту.

Якщо у вас залишилися питання, напишіть нам.

Ми зв'яжемося з вами протягом одного робочого дня.

Як ми працюємо

1. Ви оформляєте замовлення на сайті або за телефоном.

2. Ми зв'язуємося з Вами для уточнення всіх деталей та укладаємо Договір.

3. Доставка зразків до лабораторії (зразки можна будь-яким зручним для Вас способом).

4. Виконання послуг за договором.

5. Оформляється висновок про проведені дослідження.

6. Задоволений клієнт. 😉