Випробування у соляній камері (камері морського туману)

Випробування у соляній камері (камері морського туману)

Loading...

Цена договорная, для уточнения деталей закажите обратный звонок.

15,000

*указана базовая стоимость услуги, чтобы узнать окончательную стоимость, свяжитесь с консультантом.

Loading...

При випробуваннях на корозійну стійкість різних матеріалів виникає необхідність їх проведення у певному середовищі, зокрема насиченої солями. Для цього застосовується випробування в соляній камері, щодо стійкості ЛКП (лакофарбового покриття) та інших поверхонь до корозії.

Аналітична лабораторія Сенд Лаб, експерт та визнаний лідер українського ринку у сфері аналітичних випробувань та експертиз, розташована у м. Дніпро (Дніпропетровськ) та пропонує проведення різних за складністю випробувань у даній сфері, однією з яких є випробування на вплив соляного морського туману. Для проведення подібних випробувань вам необхідно проконсультуватися з фахівцем нашої лабораторії щодо ціни та інших умов .

Випробування на стійкість до соляного туману

Як відомо, робота механізмів в агресивних середовищах супроводжується можливим корозійним ураженням матеріалів і внаслідок виведення з ладу останніх. Для прогнозованості цього процесу та розуміння термінів роботи окремих матеріалів проводяться випробування на корозійну стійкість у морській воді та випробування на стійкість до соляного туману. Умови, що відтворюються в соляній камері, значно прискорюють експлуатаційні процеси, що уможливлює прогнозування терміну служби піддослідних матеріалів. Проведення випробування полягає в наступному: матеріал поміщають в камеру із встановленою температурою 35 градусів Цельсія і розпорошують на нього розчин хлористого натрію, встановленої в ГОСТ РВ 20.57.306 концентрації, створюючи таким чином сольовий туман. Залежно від методу та апаратури, на якій проводиться випробування, воно може проходити від двох діб до семи. Після огляду змін на поверхні матеріалу виноситься висновок про проведену експертизу. Випробування передбачає визначення антикорозійної стійкості у нержавіючих та легованих сталях, цинкового покриття різних виробів та ін.

Випробування проводяться з урахуванням сучасного випробувального устаткування, призначеного задля забезпечення досліджень властивостей металевих конструкційних матеріалів.

Випробування в соляній камері у Дніпрі

Наша експертно-аналітична лабораторія Сенд Лаб https://www.sendlab.com.ua/ пропонує проведення випробувань та експертиз найвищого рівня складності та широкого спектру спрямованості. Кваліфікований персонал та найновіше європейське обладнання є гарантією якості та об’єктивності, повний контроль на всіх етапах випробувань. Ми пропонуємо співпрацю як юридичним, так і фізичним особам. Основними нашими замовниками є підприємства з: Кривий Ріг, Харків, Запоріжжя, Одеса, Київ, Львів та інших міст України.

Щоб провести експертизи, необхідно надати потрібну кількість зразків та сплатити послуги лабораторії Сенд Лаб у повному обсязі. Спосіб оплати може бути:

  • Перерахування;
  • Готівковий розрахунок;
  • Банківська картка.

Строки проведення випробувань варіюються від 1 до 3 робочих днів. На вимогу наших клієнтів, ми надаємо необхідну документацію проведених випробувань, лабораторні протоколи та ін.

Ознайомитись з результатами можна буде будь-яким зручним способом, використовуючи телефон, вайбер та електронну пошту.

Якщо у вас залишилися питання, напишіть нам.

Ми зв'яжемося з вами протягом одного робочого дня.

Як ми працюємо

1. Ви оформляєте замовлення на сайті або за телефоном.

2. Ми зв'язуємося з Вами для уточнення всіх деталей та укладаємо Договір.

3. Доставка зразків до лабораторії (зразки можна будь-яким зручним для Вас способом).

4. Виконання послуг за договором.

5. Оформляється висновок про проведені дослідження.

6. Задоволений клієнт. 😉