Пластометрія вугілля / Усадочні показники

Пластометрія вугілля / Усадочні показники

Loading...

Цена договорная, для уточнения деталей закажите обратный звонок.

1,700

Loading...

Пластометрія вугілля – це лабораторний метод визначення вугілля на предмет спекаемості, метод оцінки вугільної шихти як матеріалу для коксування.

Аналітична лабораторія Сенд Лаб, експерт та визнаний лідер українського ринку у сфері аналітичних випробувань та експертиз, розташована у м. Дніпро (Дніпропетровськ) та пропонує проведення різних за складністю випробувань у даній сфері, однією з яких є пластометричні випробування вугілля. Для проведення подібних випробувань, вам необхідно проконсультуватися з фахівцем нашої лабораторії щодо ціни та інших умов.

Метод визначення пластометричних показників кам’яного вугілля

Проведення даного випробування вимагає спеціального обладнання – визначник показників пластичності вугілля (пластометр), куди завантажується випробуваний зразок та поміщається під навантаження. Далі слідує процес одностороннього нагріву, після якого випробуване вугілля проходить всі стадії переходу в кокс. Для визначення товщини пластичного шару вугілля на інтервалі температур від 300 до 600 градусів Цельсія вимірюється товщина верхнього та нижнього шару. У процесі випробування всі зміни фіксуються пристроєм як кривих. Визначення величини пластометричної усадки вугілля – це максимальна відстань у міліметрах між нижнім та верхнім пластичним шаром. Реологічні характеристики вугілля необхідні для правильного вибору вугілля, його термодинамічних властивостей і надалі отримання коксу.

Основні пластометричні показники вугілля:

  • Товщина пластичного шару;
  • Зміна висоти вугільного завантаження;
  • Види пластометричних кривих, їхня характеристика.

Пластометричні показники та процедура проведення аналізу регламентуються згідно з ГОСТ 1186.

Визначення величини пластометричного усадки вугілля в Дніпрі

Наша експертно-аналітична лабораторія Сенд Лаб https://www.sendlab.com.ua/ пропонує проведення випробувань та експертиз найвищого рівня складності та широкого спектру спрямованості. Кваліфікований персонал та найновіше європейське обладнання є гарантією якості та об’єктивності, повний контроль на всіх етапах випробувань. Ми пропонуємо співпрацю як юридичним, так і фізичним особам. Основними нашими замовниками є підприємства з: Кривий Ріг, Харків, Запоріжжя, Одеса, Київ, Львів та інших міст України.

Щоб провести експертизи, необхідно надати потрібну кількість зразків та оплатити послуги лабораторії Сенд Лаб у повному обсязі. Спосіб оплати може бути:

  • Перерахування;
  • Готівковий розрахунок;
  • Банківська картка.

Строки проведення випробувань варіюються від 1 до 3 робочих днів. На вимогу наших клієнтів, ми надаємо необхідну документацію проведених випробувань, лабораторні протоколи та ін.

Ознайомитись з результатами можна буде будь-яким зручним способом, використовуючи телефон, вайбер та електронну пошту.

Якщо ви маєте запитання, напишіть нам.

Ми зв'яжемося з вами протягом одного робочого дня.

Як ми працюємо

1. Ви оформляєте замовлення на сайті або за телефоном.

2. Ми зв'язуємося з Вами для уточнення всіх деталей та укладаємо Договір.

3. Доставка зразків до лабораторії (зразки можна будь-яким зручним для Вас способом).

4. Виконання послуг за договором.

5. Оформляється висновок про проведені дослідження.

6. Задоволений клієнт. 😉