Петрографія вугілля / Рефлектограма вітриниту вугілля

Петрографія вугілля / Рефлектограма вітриниту вугілля

Loading...

Цена договорная, для уточнения деталей закажите обратный звонок.

3,100

Loading...

Петрографічний аналіз різних видів вугілля надає дані про ступінь метаморфізму вугілля, зміст мікролітотипного і мацерального складу і головне, про поділ мінералів у вугіллі. Показник відбитків вітриніту означає ступінь метаморфізму вугілля. Встановлення показника відбитків вітриніту у вугільній шихті дає можливість розпізнати елементи суміші та зробити висновок про їх відносні частки у складі.

Аналітична лабораторія Сенд Лаб, експерт та визнаний лідер українського ринку у сфері аналітичних випробувань та експертиз, розташована у м. Дніпро (Дніпропетровськ) та пропонує проведення різних за складністю випробувань у різних сферах, одним з яких є петрографічний аналіз вугілля та визначення відбивної здатності вітриніту. Для проведення подібних випробувань, вам необхідно проконсультуватися з фахівцем нашої лабораторії щодо вартості послуги та інших умов.

Петрографічне дослідження вугілля метод, характеристика

Сировинна основа виробництва високоякісного металургійного коксу досить обмежена, т.к. поклади високоякісного коксівного вугілля нашій країні мають кінцевий ресурс.

У зв’язку з цим розробляються нові методи металургійного виробництва коксу, підвищення його якості та складу паливної маси шляхом використання різних вугілля та вугільної шихти. Для цих цілей вугілля не коксівних марок або мають знижену петрографію вугілля, піддають:

  • термообробці та подрібненню;
  • використання спекаючих добавок;
  • переведення в дрібнішу фракцію;
  • змішування різних марок у композит.

Дуже важливими для даного процесу є лабораторні петрографічні дослідження вугілля, які визначають найважливіші властивості досліджуваних зразків. Петрографія складу вугілля визначає його властивості та структуру, а отже його реакційність у процесі коксування. Рефлектограми вітриніту несуть інформацію про його експлуатаційні властивості та хімічний склад досліджуваних сумішей або вугілля. Методологія визначення показників відбиття вітриніту можна застосовувати всім видів вугілля.

Аналітична лабораторія Сенд Лаб проводить аналізи на предмет стадії метаморфізму вугілля – визначення відбивної здатності вітриніту та зняття рефлектограм, а також петрографічний аналіз вугілля.

Проведення даних випробувань, значення показників одержаних у їх результаті, регламентовано згідно з ГОСТ Р 55659-2013.

Дослідження на петрографічний склад вугілля у Дніпрі

Наша експертно-аналітична лабораторія Сенд Лаб https://www.sendlab.com.ua/

пропонує проведення випробувань та експертиз найвищого рівня складності та широкого спектру спрямованості, із застосуванням різноманітної методики. Кваліфікований персонал та найновіше європейське обладнання є гарантією якості та об’єктивності, повний контроль на всіх етапах випробувань. Ми пропонуємо співпрацю як юридичним, так і фізичним особам. Основними нашими замовниками є підприємства з: Кривий Ріг, Харків, Запоріжжя, Одеса, Київ, Львів та інших міст України.

Щоб провести аналіз, необхідно надати потрібну кількість зразків та оплатити послуги лабораторії Сенд Лаб у повному обсязі. Спосіб оплати може бути:

  • Перерахування;
  • Готівковий розрахунок;
  • Банківська картка.

Строки проведення випробувань варіюються від 1 до 3 робочих днів. На вимогу наших клієнтів, ми надаємо необхідну документацію проведених випробувань, лабораторні протоколи та ін.

Ознайомитись з результатами можна буде будь-яким зручним способом, використовуючи телефон, вайбер та електронну пошту.

Якщо ви маєте запитання, напишіть нам.

Ми зв'яжемося з вами протягом одного робочого дня.

Як ми працюємо

1. Ви оформляєте замовлення на сайті або за телефоном.

2. Ми зв'язуємося з Вами для уточнення всіх деталей та укладаємо Договір.

3. Доставка зразків до лабораторії (зразки можна будь-яким зручним для Вас способом).

4. Виконання послуг за договором.

5. Оформляється висновок про проведені дослідження.

6. Задоволений клієнт. 😉