Визначення теплоти згоряння твердого палива

Визначення теплоти згоряння твердого палива

Loading...

Цена договорная, для уточнения деталей закажите обратный звонок.

2,900

Loading...

Тверде паливо – чудова альтернатива природному газу, що використовується для обігріву приміщень різного призначення. Сьогодні воно особливо затребуване та популярне. Для твердого палива одна з найважливіших характеристик – теплота згоряння, яка передбачає кількість теплоти, що виділяється при згорянні одного його кілограма. Визначення теплоти згоряння твердого палива дозволяє обчислити його ефективність, економність та якість, а також виконати розрахунки під час використання обігрівального обладнання.

Як виконується визначення теплоти згоряння твердого палива

Метод визначення теплоти згоряння регламентується ГОСТ 147-54 і передбачає спалювання твердого палива в калориметричній бомбі в адіабатичному та ізометричному режимах у середовищі стиснутого кисню.

Определения теплоиы сгорания тврдого топлива в лаболатории

З такою метою може застосовуватись рідинний калориметр спалювання з бомбою.

Визначення теплоти згоряння вугілля виконують майстри нашої лабораторії SendLab. Усі випробування ведуться на точному та сучасному обладнанні, що гарантує якісний результат.

Визначення теплоти згоряння вугілля та твердого палива переваги лабораторії SendLab

SendLab – незалежна лабораторія у Дніпрі, яка надає послуги з визначення теплоти згоряння твердого палива і фізичним та юридичним особам. Замовити дослідження може кожен, незалежно від регіону його проживання. Ми співпрацюємо з клієнтами з різних міст України, наприклад Харкова, Кривого Рогу, Львова, Одеси, Запоріжжя. Надіслати нам зразок можна будь-яким зручним способом – кур’єром, транспортною компанією, а Дніпропетровську привезти прямо до лабораторії.

Наши главные преимущества:

  • Оперативність виконання аналізу: протягом 1-3 робочих днів можна отримати результат, який відправляється або повідомленням, або оформляється документально;
  • Вигідні ціни, і це легко переконатися на нашому сайті;
  • Відсутність бюрократії: скориставшись нашими послугами, можна помітити, що для цього не потрібно було подавати заявку, оформляти безліч документів та чекати на відповідь.
  • Приймаємо зразки кур’єрськими службами Нова пошта, Делівері з будь-якого регіону країни.

Якщо ви маєте запитання, напишіть нам.

Ми зв'яжемося з вами протягом одного робочого дня.

Як ми працюємо

1. Ви оформляєте замовлення на сайті або за телефоном.

2. Ми зв'язуємося з Вами для уточнення всіх деталей та укладаємо Договір.

3. Доставка зразків до лабораторії (зразки можна будь-яким зручним для Вас способом).

4. Виконання послуг за договором.

5. Оформляється висновок про проведені дослідження.

6. Задоволений клієнт. 😉