Аналіз на вміст зольності

Аналіз на вміст зольності

Loading...

Цена договорная, для уточнения деталей закажите обратный звонок.

450

Loading...

Лабораторія СендЛаб є однією з великих в Україні, де проводяться різні незалежні дослідження, у тому числі з твердим паливом. Ми надаємо послуги по всій території України та розташовані у м. Дніпро (Дніпропетровськ). У нашій лабораторії проводяться дослідження різного ступеня складності, одним із яких є визначення зольності вугілля.

Один із найважливіших показників для твердого палива поряд з вологістю та теплотворністю є визначення зольності вугілля.

Зольність – це маса золи, що міститься у відсотках негорючого залишку, що утворюється з мінеральних добавок твердого палива в його повному згорянні.

Визначення зольності вугілля – як проходить випробування

Це загальновідомий метод, коли зразок спалюють у муфельній печі при постійній температурі приблизно 815 градусів Цельсія і, прожарюючи залишок, що не згорів, визначають відсоток зольності.

Аналітична лабораторія СендЛаб визначає:

  • зольність кам’яного вугілля;
  • зольність деревного вугілля;
  • зольність антрацитів;
  • зольність бурого вугілля;
  • зольність інших видів палива.

Показник зольності різних видів твердого палива – нормується ГОСТом. Тверде паливо розділяється за марками і має різні показники зольності.

Звернувшись до аналітичної лабораторії СендЛаб https://www.sendlab.com.ua/, ви в найкоротші терміни, протягом 1-3 днів з моменту повної оплати послуги, отримаєте результати аналізу за наданими зразками.

Визначення зольності вугілля в лабораторії СендЛаб.

Лабораторія незалежних досліджень СендЛаб розташована в м. Дніпро (Дніпропетровськ) і вже кілька років успішно проводить дослідницьку діяльність: випробування та аналізи різних груп матеріалів широкого спектру, використовуючи різноманітну методологію та апаратуру.

Замовити практично будь-яке дослідження, у нас можуть як юридичні, так і фізичні особи з усієї території України. Ми надсилаємо результати аналізів, протоколи лабораторних випробувань (на вимогу замовника) будь-якою службою доставки, вказаною вами не тільки в такі міста як: Львів, Київ, Одеса, Харків, Запоріжжя, Кривий Ріг, а й у будь-який населений пункт України.

Оплата може здійснюватися будь-яким зручним способом:

  • По рахунку;
  • Готівковим розрахунком;
  • Банківська картка.

Довіряючи проведення аналізів та випробувань фахівцям незалежної лабораторії SendLab, ви отримуєте завжди якісний та об’єктивний результат.

Якщо ви маєте запитання, напишіть нам.

Ми зв'яжемося з вами протягом одного робочого дня.

Як ми працюємо

1. Ви оформляєте замовлення на сайті або за телефоном.

2. Ми зв'язуємося з Вами для уточнення всіх деталей та укладаємо Договір.

3. Доставка зразків до лабораторії (зразки можна будь-яким зручним для Вас способом).

4. Виконання послуг за договором.

5. Оформляється висновок про проведені дослідження.

6. Задоволений клієнт. 😉