Аналіз на вміст вологи

Аналіз на вміст вологи

Loading...

Цена договорная, для уточнения деталей закажите обратный звонок.

450

Loading...

Компанія СендЛаб є однією з великих лабораторій, де проводяться різні незалежні дослідження та випробування, у тому числі і з твердим паливом. Вона надає послуги по всій території України та розташована у м. Дніпро (Дніпропетровськ). У нашій лабораторії проводяться дослідження різної складності, однією з яких є визначення вмісту вологи у вугіллі.

Визначення вмісту вологи у вугіллі – метод

Проводячи це дослідження, слід розуміти, що одним із найважливіших критеріїв для твердого палива є показник вмісту в ньому вологи. Аналіз на визначення вмісту вологи в твердому паливі актуальний для зразків, в яких може міститися волога внаслідок ступеня їх гігроскопічності:

  • У бурому вугіллі;
  • У кам’яному вугіллі;
  • у горючих сланцях;
  • в антрацитах;
  • У лігнітах.

Аналізи на вміст вологи у твердому паливі можуть бути одноступінчастими та двоступінчастими. Регламентується проведення випробування згідно з ГОСТ 52911-2013.

Суть способу полягає в наступному: відібраний зразок висушується при кімнатній температурі або зразок піддається висушуванню в сушильній шафі. Температура сушіння не повинна перевищувати 40 градусів Цельсія для бурого вугілля та 50 градусів Цельсія для кам’яного вугілля та горючих сланців.

Після просушування обчислюється втрата масової частки вологи щодо ваги зразка.

Також існує метод визначення масової частки вологи у твердому паливі шляхом висушування зразка не так на повітрі, а азоті. Метод сушіння в азоті застосовується до всіх видів твердого палива. Метод висушування на повітрі застосовується до тих категорій твердого палива, які стійкі до окислення при нагріванні до 110 градусів Цельсія.

З вартістю проведення аналізу можна ознайомитись на нашому сайті.

Визначення вмісту вологи в твердому паливі – де замовити аналіз в Україні

Лабораторія незалежних досліджень Сенд Лаб розташована в м. Дніпро (Дніпропетровськ) і вже кілька років успішно проводить дослідницьку діяльність: випробування та аналізи різних груп матеріалів широкого діапазону.

Замовити практично будь-яке дослідження вугілля та твердого палива у нас можуть як юридичні, так і фізичні особи з усієї території України. Ми надсилаємо результати та протоколи лабораторних випробувань (на вимогу замовника) будь-якою службою доставки, вказаною вами не тільки в такі міста як: Львів, Київ, Одеса, Харків, Запоріжжя, Кривий Ріг, а й у будь-який населений пункт.

Час проведення випробування на утримання вологи становитиме 1-3 дні після повної оплати вартості послуги та отримання зразка.

Оплата може здійснюватися будь-яким зручним способом:

  • По рахунку;
  • Готівковим розрахунком;
  • Банківська картка.

Довіряючи проведення випробувань спеціалістам незалежної лабораторії SendLab https://www.sendlab.com.ua/, ви отримуєте завжди якісний та об’єктивний результат.

Якщо ви маєте запитання, напишіть нам.

Ми зв'яжемося з вами протягом одного робочого дня.

Як ми працюємо

1. Ви оформляєте замовлення на сайті або за телефоном.

2. Ми зв'язуємося з Вами для уточнення всіх деталей та укладаємо Договір.

3. Доставка зразків до лабораторії (зразки можна будь-яким зручним для Вас способом).

4. Виконання послуг за договором.

5. Оформляється висновок про проведені дослідження.

6. Задоволений клієнт. 😉