Аналіз на вміст сірки

Аналіз на вміст сірки

Loading...

Цена договорная, для уточнения деталей закажите обратный звонок.

450

Loading...

Одним із важливих технічних показників якості в різних видах вугілля є вміст сірки у твердому паливі. До цієї категорії необхідно віднести:

  • антрацит,
  • кам’яне вугілля,
  • кокс,
  • буре вугілля та інші.

Компанія СендЛаб – одна з лабораторій, де проводяться різні незалежні дослідження та випробування, у тому числі і з твердим паливом. Вона надає послуги по всій території України та розташована у м. Дніпро (Дніпропетровськ). У нашій лабораторії проводяться дослідження різного ступеня складності, одним із яких є експрес аналіз твердого палива на вміст сірки.

Визначення вмісту сірки у вугіллі – методи

Однією із шкідливих домішок, що містяться в антрацитах, у кам’яному вугіллі та інших видах палива – є сірка та її сполуки. Негативність такого вмісту визначає те, що при згорянні твердого палива різні сірчисті сполуки досить токсичні і є причиною корозійних пошкоджень обладнання на добувних підприємствах, якщо перевищено граничний вміст сірки.

Вміст сірки в різних породах може змінюватись від частки відсотка до 15%.

Її, згідно з ГОСТ 6382-2001, можна розділити на:

  • сульфатну,
  • піритну,
  • органічну.

Сумарний вміст усіх сірчаних сполук називається загальною сіркою. Процедура визначення якості вугілля за вмістом сірки починається з відбору проб твердого палива для аналізу.

Загальний вміст сірки визначається методом Ешка. Складові інгредієнти твердого палива обчислюються за допомогою на зразок певних хімічних реактивів. Норматив та регламент визначення якості вугілля за вмістом сірки докладно викладено у ГОСТ 6382-2001 «Паливо тверде мінеральне».

Сьогодні, для економічного обґрунтування ціни та якості твердого палива, необхідне розуміння процентної частки вмісту сірки у твердому паливі.

Визначення вмісту сірки у вугіллі та у твердому паливі – де замовити аналіз в Україні

Лабораторія незалежних досліджень Сенд Лаб розташована в м. Дніпро (Дніпропетровськ) і вже кілька років успішно проводить аналітичну діяльність та випробування різних груп матеріалів широкого виробничого призначення.

Замовити практично будь-який експрес-аналіз твердого палива у нас можуть юридичні, фізичні особи з усієї території України.

Ми надсилаємо результати аналізів, протоколи лабораторних випробувань (на вимогу замовника) будь-якою службою доставки, вказаною вами не тільки в такі міста як: Львів, Київ, Одеса, Харків, Запоріжжя, Кривий Ріг, а й у будь-який населений пункт нашої країни.

Оплата може здійснюватися будь-яким зручним способом:

  • Перерахуванням на р/р;
  • Готівковим розрахунком;
  • Банківська картка.

Звернувшись до аналітичної лабораторії СендЛаб https://www.sendlab.com.ua/, протягом найкоротших термінів (1-3 робочих дні) з моменту повної оплати послуги, ви отримаєте результати аналізу на вміст сірки у вугіллі за вашими зразками.

З вартістю послуги можна ознайомитись на нашому сайті або, зв’язавшись із фахівцями лабораторії.

Якщо ви маєте запитання, напишіть нам.

Ми зв'яжемося з вами протягом одного робочого дня.

Як ми працюємо

1. Ви оформляєте замовлення на сайті або за телефоном.

2. Ми зв'язуємося з Вами для уточнення всіх деталей та укладаємо Договір.

3. Доставка зразків до лабораторії (зразки можна будь-яким зручним для Вас способом).

4. Виконання послуг за договором.

5. Оформляється висновок про проведені дослідження.

6. Задоволений клієнт. 😉