Аналіз на леткі сполуки

Аналіз на леткі сполуки

Loading...

Цена договорная, для уточнения деталей закажите обратный звонок.

450

Loading...

Компанія СендЛаб одна з найбільших аналітичних лабораторій, де проводяться різні незалежні дослідження, у тому числі з різними видами твердого палива. Вона надає послуги по всій території України та розташована у м. Дніпро (Дніпропетровськ). У нашій лабораторії проводяться дослідження різного ступеня складності, однією з яких є визначення виходу летких речовин у вугіллі.

Вихід летких речовин вважають зміною ваги зразка палива за умов відсутності рідини при нагріванні без надходження атмосферного повітря.

Лабораторія СендЛаб проводить аналіз визначення виходу летких речовин у таких матеріалах як:

  • кокс;
  • кам’яне вугілля;
  • деревне вугілля;
  • інші категорії твердого палива.

Аналіз визначення виходу летких речовин – методи

Методологію визначення вмісту летких речовин у твердому паливі поділяють на дві підгрупи, залежно від того, який матеріал проходитиме дослідження. Для коксу, горючих сланців, антрацитів та кам’яного вугілля аналіз проводиться в муфельній печі, куди поміщають закритий тигель з пробою випробуваного матеріалу.

Температура нагрівання печі для цього випробування становить 900 градусів Цельсія. За певний період леткі речовини виходять із зразка, що пізніше фіксується в масовому еквіваленті і перераховується у відсотковому співвідношенні до початкової ваги.

Для категорії палива бурого вугілля та лігнітів даний метод не застосовується. Для них використовується гравіметричний метод. Суть його докладно описана у довідковій літературі та регламентується згідно з ГОСТ 6382-2001 «Паливо тверде мінеральне».

Визначення виходу летючих речовин у вугіллі та інших видах палива – як замовити в Україні

Звернувшись до аналітичної лабораторії Сенд Лаб, протягом найкоротших термінів (1-3 дні) з моменту повної оплати послуги, ви отримуєте результати аналізу за заданими зразками.

Лабораторія незалежних досліджень Сенд Лаб https://www.sendlab.com.ua/ розташована у м. Дніпро (Дніпропетровськ) і вже кілька років успішно проводить дослідницьку діяльність: випробування та аналізи різних груп матеріалів широкого спектру, застосовуючи різну методологію.

Замовити практично будь-який експрес-аналіз у нас можуть як юридичні, так і фізичні особи з усієї території України.

Ми надсилаємо результати аналізів, а на вимогу замовника, та протоколи лабораторних випробувань будь-якою службою доставки, вказаною вами, не тільки в такі міста як: Львів, Київ, Одеса, Харків, Запоріжжя, Кривий Ріг, а й у будь-який населений пункт нашої країни.

Оплата може здійснюватися будь-яким зручним способом:

  • По рахунку;
  • Готівковим розрахунком;
  • Банківська картка.

З вартістю послуги можна ознайомитись на нашому сайті або, зв’язавшись із фахівцями лабораторії.

Довіряючи проведення аналізу на леткі сполуки у вугіллі фахівцям незалежної лабораторії SendLab, ви отримуєте завжди якісний та об’єктивний результат.

Якщо ви маєте запитання, напишіть нам.

Ми зв'яжемося з вами протягом одного робочого дня.

Як ми працюємо

1. Ви оформляєте замовлення на сайті або за телефоном.

2. Ми зв'язуємося з Вами для уточнення всіх деталей та укладаємо Договір.

3. Доставка зразків до лабораторії (зразки можна будь-яким зручним для Вас способом).

4. Виконання послуг за договором.

5. Оформляється висновок про проведені дослідження.

6. Задоволений клієнт. 😉