Вхідний контроль

Вхідний контроль

Loading...

Цена договорная, для уточнения деталей закажите обратный звонок.

500

* 500 грн погонний м

Строки проведення залежно від обсягу.

Loading...

Незалежна, акредетована експрес-лабораторія SendLab неруйнівного та руйнівного контролю проводить візуальний та вимірювальний контроль на об’єкті замовника або у своїй лабораторії.  За результатами вимірів видається висновок встановленого зразка.

Будівництво промислових об’єктів різного призначення, виготовлення та монтаж металоконструкцій, фасонних деталей та блоків трубопроводів обов’язково включають візуальний та вимірювальний контроль на всіх етапах. Візуально-вимірювальний контроль є базовим методом неруйнівного контролю та застосовується завжди перед проведенням інших методів контролю.

Будь-які металоконструкції і металовироби при їх випуску проходять візуально вимірювальний контроль зварних з’єднань. Це необхідно для оцінки якості зварних швів і їх перевірки на відповідність нормам.
За допомогою візуального огляду виявляються великі дефекти, а за допомогою інструментів виявляються дрібні дефекти, відразу непомітні оку.

Важливо проводити візуальний контроль всіх етапах виробництва, будівництва чи збору об’єктів. Якщо застосувати візуальний і вимірювальний огляд лише на останній стадії, існує ризик пропустити дефекти, що виникли в процесі виробництва. Часто, під час огляду фахівці виявляють дефекти, виправлення яких в умовах готового об’єкта може зайняти значний час. Нехтування контролем якості може призвести до серйозних поломок або аварійних ситуацій.

 

ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ ВІЗУАЛЬНОГО ТА ВИМІРЮВАЛЬНОГО КОНТРОЛЮ

 1. Вхідний контроль.
 2. Операційний контроль.
 3. Приймальний контроль.

Вхідний контроль

Зовнішнім оглядом перевіряють якість підготовки та збирання заготовок під зварювання, якість виконання швів у процесі зварювання та якість готових зварних з’єднань.

Вхідний контроль основних матеріалів, виробів, деталей, напівфабрикатів чи заготовок для підтвердження відповідності їх геометричних розмірів (сортаменту) та якості поверхонь вимогам проектно-конструкторської та технологічної документації та нормативних документів.

Попередньому контролю підлягають:

 •  якість зварювальних матеріалів,
 •  стан зварювального обладнання,
 • складально-зварювальних пристосувань,
 •  термічного обладнання,
 •  апаратури і приладів для дефектоскопії.

Візуальний і вимірювальний контроль матеріалів на стадії вхідного контролю виконують при:

 • вступі матеріалу (напівфабрикатів, заготовок, деталей) в організацію з метою підтвердження його відповідності вимогам стандартів, технічних умов, і т.д.;
 • для виявлення деформацій, поверхневих тріщин, розшарувань, заходів, забоїн, рисок, раковин, вм’ятин, задир, закат та інших несплошностей, бруд, масло, іржу і окалину на поверхні кромок;
 • перевірки геометричних розмірів заготовок, напівфабрикатів і деталей;
 • перевірки допустимості виявлених деформацій і поверхневих дефектів, викликаних технологією виготовлення (умовами зберігання) або транспортуванням, підтвердження наявності та правильності таврування.
Як ми працюємо

1. Ви оформляєте замовлення на сайті або за телефоном.

2. Ми зв'язуємося з Вами для уточнення всіх деталей та укладаємо Договір.

3. Доставка зразків до лабораторії (зразки можна будь-яким зручним для Вас способом).

4. Виконання послуг за договором.

5. Оформляється висновок про проведені дослідження.

6. Задоволений клієнт. 😉