Приймальний контроль

Приймальний контроль

Loading...

Цена договорная, для уточнения деталей закажите обратный звонок.

500

* 500 грн погонний м

Строки проведення залежно від обсягу.

Loading...

Візуальний та вимірювальний контроль.

Будівництво промислових об’єктів різного призначення, виготовлення та монтаж металоконструкцій, фасонних деталей та блоків трубопроводів обов’язково включають візуальний та вимірювальний контроль на всіх етапах. Візуально-вимірювальний контроль є базовим методом неруйнівного контролю та застосовується завжди перед проведенням інших методів контролю.

ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ ВІЗУАЛЬНОГО ТА ВИМІРЮВАЛЬНОГО КОНТРОЛЮ

  1. Вхідний контроль
  2. Операційний контроль
  3. Приймальний контроль

Незалежна акредетована експрес-лабораторія SendLab неруйнівного та руйнівного контролю проводить візуальний та вимірювальний контроль на об’єкті замовника або у своїй лабораторії.  За результатами вимірів видається висновок встановленого зразка.

Важливо проводити візуальний контроль всіх етапах виробництва, будівництва чи збору об’єктів. Якщо застосувати візуальний і вимірювальний огляд лише на останній стадії, існує ризик пропустити дефекти, що виникли в процесі виробництва. Часто, під час огляду фахівці виявляють дефекти, виправлення яких в умовах готового об’єкта може зайняти значний час. Нехтування контролем якості може призвести до серйозних поломок або аварійних ситуацій.

Приймальний контроль зварних виробів

Приймальний контроль включає перевірку зовнішнього вигляду виробу та визначення його розмірів. Неруйнівні випробування нашої лабораторії дозволяють визначити у зварних швах внутрішні або наскрізні дефекти, недоступні зовнішньому огляду. Ці випробування непрямим чином характеризують показники працездатності зварних виробів.

Як ми працюємо

1. Ви оформляєте замовлення на сайті або за телефоном.

2. Ми зв'язуємося з Вами для уточнення всіх деталей та укладаємо Договір.

3. Доставка зразків до лабораторії (зразки можна будь-яким зручним для Вас способом).

4. Виконання послуг за договором.

5. Оформляється висновок про проведені дослідження.

6. Задоволений клієнт. 😉