Магнітно-порошковий контроль

Loading...

Цена договорная, для уточнения деталей закажите обратный звонок.

400

*400 грн погонний м / 1000 грн м2

Loading...

Незалежна, акредетована, експрес-лабораторія SendLab здійснює один із основних напрямків лабораторії Sendlab в Україні – неруйнівний контроль якості виробів, зварних з’єднань будівельних металоконструкцій, діагностика різного промислового обладнання, деталей, металу, рейок.
У будь-якій сфері промислової діяльності неруйнівний контроль дозволяє своєчасно виявити неякісну продукцію, а також дефекти структури матеріалу, пори, тріщини.

Особливості проведення магнітно-порошкового контролю

Основою магніто-порошкового методу є реєстрація магнітного поля розсіювання над дефектами з використанням як індикатора, феромагнітного порошку або магнітної суспензії. Принцип дії полягає у створенні магнітного потоку у виробі. При цьому на дефектних ділянок поток не змінює свого напряму. Якщо ж на його шляху трапляються ділянки зі зниженням магнітної проникністю, наприклад, несповненості в металі (тріщини, неметалеві включення…), то утворюється магнітне поле, яке намагається залучити максимальну кількість частинок до пошкодження.

Цей метод дозволяє виявляти тонкі, невидимі оком поверхневі дефекти, матеріалу типу тріщин (загартованих, зварювальних, шліфувальних, втомних, штампувальних, ливарних тощо), волосовин, флокенов, заходів, заковів, надривів, рихтувальних тріщин, деяких видів розшарувань.

Незалежна, акредетована, експрес-лабораторія SendLab працює з клієнтами з різних регіонів України, наприклад: Харків, Кривий Ріг, Львів, Одеса, Вінниця, незважаючи на те, що знаходимося у Дніпрі, Киеві, Запоріжжі.
Щоб скористатися нашими послугами, достатньо зв’язатися з нами по телефону або залишити заявку на сайті, а потім після обговорення всіх деталей відправити зразок на дослідження. Відправлення можливе будь-яким зручним для клієнта способом, а в Дніпрі можна привезти його особисто до нашої лабораторії.

Як ми працюємо

1. Ви оформляєте замовлення на сайті або за телефоном.

2. Ми зв'язуємося з Вами для уточнення всіх деталей та укладаємо Договір.

3. Доставка зразків до лабораторії (зразки можна будь-яким зручним для Вас способом).

4. Виконання послуг за договором.

5. Оформляється висновок про проведені дослідження.

6. Задоволений клієнт. 😉